Karakter boyutu :
Rize Belediyesi Platin Dergisi'nde Yer Aldı

Rize Belediyesi Platin Dergisi'nde Yer Aldı

Tarih 01 Eylül 2015, 17:18 Editör reşat tula

Türkiye'nin önemli ekonomi dergileri arasında gösterilen Platin Dergisi Rize Belediyesi'ne Eylül ayı sayısı sayfalarında yer verdi. Belediye çalışmalarının ayrıntılı olarak işlendiği köşede, projelerin son durum hakkında da detaylıca bilgiler verildi.

"10 Numara Projeler" Rize'yi En Gelişmiş İllerden Biri Yapacak" başlığıyla kaleme alınan yazıda sanayiden ticarete, turizmden kültür sanata, spordan alışverişe bir çok alanda yapılan yatırımların şehre sağladığı katkılara değiniliyor.

Okuyucular gazete bayileri ve kitapçılardan Platin Dergisi'ni rahatlıkla edilebilir. Aynı zamanda Akşam Gazetesi'nin 28 Ağustos tarihli yayınlamış olduğu Ekonomi Rize ekinde de Rize Belediyesi'ne tam sayfa olarak yer verildi. Sayfada özellikle Timya Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin son durumundan bahsedildi. Projenin 759 konutla birlikte şehre yapacağı katkı okuyuculara aktarıldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN RİZE'Yİ ANLATTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize'yi kaleme almış olduğu yazı gazetenin ilk sayfasından yayımlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yazısında Rize'den "Yeşilin her tonuyla bizi selamlayan, ormanların, muhteşem güzellikteki yaylaların, coşkusuyla bize heyecan veren Karadeniz'in, çayın, atmacaların ve güzel insanların şehri Rize..." şeklinde bahsetti. Yazı televizyon kanallarının haber bültenlerinde de geniş yer buldu.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  04.12.2020
 

04.12.2020..

İzlenme: 3

   
  03.12.2020
 

03.12.2020..

İzlenme: 8

   
  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 19

   
  01.12.2020
 

01.12.2020..

İzlenme: 14

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar