Karakter boyutu :
Rize Belediyesi Platin Dergisi'nde Yer Aldı

Rize Belediyesi Platin Dergisi'nde Yer Aldı

Tarih 01 Eylül 2015, 17:18 Editör reşat tula

Türkiye'nin önemli ekonomi dergileri arasında gösterilen Platin Dergisi Rize Belediyesi'ne Eylül ayı sayısı sayfalarında yer verdi. Belediye çalışmalarının ayrıntılı olarak işlendiği köşede, projelerin son durum hakkında da detaylıca bilgiler verildi.

"10 Numara Projeler" Rize'yi En Gelişmiş İllerden Biri Yapacak" başlığıyla kaleme alınan yazıda sanayiden ticarete, turizmden kültür sanata, spordan alışverişe bir çok alanda yapılan yatırımların şehre sağladığı katkılara değiniliyor.

Okuyucular gazete bayileri ve kitapçılardan Platin Dergisi'ni rahatlıkla edilebilir. Aynı zamanda Akşam Gazetesi'nin 28 Ağustos tarihli yayınlamış olduğu Ekonomi Rize ekinde de Rize Belediyesi'ne tam sayfa olarak yer verildi. Sayfada özellikle Timya Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesi'nin son durumundan bahsedildi. Projenin 759 konutla birlikte şehre yapacağı katkı okuyuculara aktarıldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN RİZE'Yİ ANLATTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize'yi kaleme almış olduğu yazı gazetenin ilk sayfasından yayımlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yazısında Rize'den "Yeşilin her tonuyla bizi selamlayan, ormanların, muhteşem güzellikteki yaylaların, coşkusuyla bize heyecan veren Karadeniz'in, çayın, atmacaların ve güzel insanların şehri Rize..." şeklinde bahsetti. Yazı televizyon kanallarının haber bültenlerinde de geniş yer buldu.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI