Karakter boyutu :
BAŞKAN KASAP İŞ GÜVENLİĞİ SAHA GÖZETİMLERİNİ YAPTI

BAŞKAN KASAP İŞ GÜVENLİĞİ SAHA GÖZETİMLERİNİ YAPTI

Tarih 03 Eylül 2015, 14:32 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Belediyesi Belediye personeline İş Sağlığı Güvenliği ile alakalı verilen eğitimler sonrası İş sahalarının denetimlerini yaptı.

Başkan Kasap, İş Sağlığı Güvenliği ile alakalı verilen eğitimler sonrası Teknik ekiplerle beraber Asfalt Şantiyesi ve Belediye Atölyesindeki İş sahalarının gözetiminde bulundu.

BAŞKAN KASAP ÇALIŞMA ALANLARINI DİZAYN EDİYORUZ…

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, İş sahalarındaki tedbirlerin incelenmesinin ardından yaptığı açıklamada; “Konunun uygulama sürecine başladık. Kurumumuzun çalışma alanlarını iş güvenliği çerçevesinde bir fiil dizayn ediyoruz. Bu gün de asfalt plenti tesislerimizdeyiz. Burada çalışanlarımıza konuya ilişkin eğitim verilmesi hem de bunun yerleşik bir hal alması noktasındaki adımları atıyoruz. Kişinin can güvenliğiyle ilgili konular olduğu için, kağıt üzerindeki tedbirlerin mutlaka uygulamaya dönüştürülmesini sağlayacak bir atmosferin oluşmasını sağlamak istiyoruz. Bu eğitim ve buna yönelik olarak adımları tamamlayıp sürekliliği oluşturacağız" dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI