Karakter boyutu :
4 Farklı Noktada Sokak Yenileme Çalışmaları

4 Farklı Noktada Sokak Yenileme Çalışmaları

Tarih 04 Eylül 2015, 15:25 Editör reşat tula

Rize Belediyesi sürdürmüş olduğu çalışmalarla sokakları baştan sona yeniliyor. Şehir merkezinde 4 farklı noktada eşzamanlı olarak devam eden çalışmalar neticesinde yenilenen altyapı, kaldırım ve yollar vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Ekrem Orhon Mahallesi Gençlik Caddesi, Tophane Mahallesi Yeni Haliç Sokak, Yeniköy Mahallesi Çarşı Caddesi ve Atmeydanı Mahallesi Hacıeşref Caddesi'nde kanalizasyon, içme suyu, yağmur suyu hatları değiştirilerek, kaldırım ve beton yol çalışmaları devam ediyor.

Ayrıca Bağdatlı Mahallesi'nde yol genişletme ve perde beton duvar çalışmalarına devam eden ekipler, program kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşların yaşam kalitesini arttırmak adına sokak yenileme çalışmalarına devam edeceklerini belirten Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, "Belirli programlar çerçevesinde sokak yenileme çalışmalarımız devam etmektedir. Vatandaşlarımızın hayat kalitesini yükseltmek adına şehrin belirlenen noktalarında altyapı ve üst yapı çalışmalarımız devam edecektir" dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI