Karakter boyutu :
Başkan Kasap, Zabıtalarla Bir Araya Geldi

Başkan Kasap, Zabıtalarla Bir Araya Geldi

Tarih 04 Eylül 2015, 15:29 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Belediye Zabıta personelinin zabıta haftasını kutladı. Başkan Kasap, personele çiçek takdimi yaparak görevlerinde üstün başarı diledi.

Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 189. Yılı nedeni ile 2-8 Eylül tarihleri arasını kapsayan Zabıta Haftası Rize Belediye, Zabıta personelini bir araya getirdi. Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap cuma namazı sonrası belediye binası önünde personelle bir araya gelerek çiçek takdimi yaptı. Personelin Zabıta Haftasını kutladı.

Başkan Kasap, "En iyi şekilde faaliyetlerini yürütme gayreti içerisinde olan Rize Belediyesi Zabıta ekibinin Zabıta Haftasını kutluyorum. Bundan sonraki çalışmalarında da daha üstün başarılar sergileyeceklerine inanıyorum" dedi.

ZABITA EKİBİ GÜÇLENDİRİLECEK

Zabıta ekibini güçlendireceklerini dile getiren Başkan Kasap, "Rize Belediyesi Zabıta Ekibi'ni olabildiğince güçlendirmemiz gerekiyor. Şu anda sayı bakımından oldukça eksik durumda olduğumuzu düşünüyorum. Biz kendi kurumumuzdan da olsa bunu azar azar da olsa toparlamanın gayreti içerisindeyiz. Ortaya çıkacak olan yeni yönetmelikle de yeni memurlarımızı kadromuza katma niyetindeyiz" diye konuştu.

OSMANLI DÖNEMİNDEN GELEN BİR EKİP RUHU

Osmanlı döneminden bu yana Zabıta'nın önemine değinen Başkan Kasap, "Belediyelerin halkla iç içe olan en önemli birimlerinden bir tanesi de Zabıta ekibimizdir. Osmanlı döneminden bu yana süregelen bu ekip ruhu inşallah bundan sonra da daha güzel çalışmalar fırsat verir" dedi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 2

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 3

   
  26.10.2020
 

26.10.2020..

İzlenme: 19

   
  24.10.2020
 

24.10.2020..

İzlenme: 20

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

Tüm videolar