Karakter boyutu :
AK Parti’de Eylül Ayı Danışma Meclisi Toplantıları Başladı

AK Parti’de Eylül Ayı Danışma Meclisi Toplantıları Başladı

Tarih 05 Eylül 2015, 17:18 Editör reşat tula

AK Parti’de Eylül ayı danışma meclisi toplantıları dün yapılan Kalkandere ve Güneysu ilçe danışma meclisi toplantılarıyla başladı.

AK Parti Rize teşkilatları  bir taraftan seçim çalışmalarını sürdürülürken bir taraftan da teşkilat çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dün yapılan iki toplantıda da teşkilat içi çalışmalar değerlendirilerek, seçim dönemi yapılacak çalışmalar istişare edildi.
İlk olarak Kalkandere ilçe danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Kalkandere ilçe başkanlığında yapılan toplantıya İl başkan vekili İshak Alim, İl başkan yardımcısı Savaş Tabak, il yönetim kurlu üyeleri, Kalkandere ilçe başkanı Hasan Ayyıldız,  kadın kolu ve gençlik kolu başkanları, il genel Meclis üyeleri belediye Meclis üyeleri, köy ve mahalle başkanları katıldı.

AK Parti İl Başkan Vekili İshak Alim burada yaptığı konuşmada 7 Haziran seçimleri sonrası muhalefet partilerinin sergilemiş oluğu tutuma değinerek, “Bu seçim bizim için ve vatanımızın bekası için çok önemli bir seçimdir. 7 Haziran sonrası yaşanan olayları hep birlikte yaşadık ve gördük. Onun için bu seçimde kırgınlıkları ve dargınlıkları bir tarafa bırakarak vatanımız ve milletimiz için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız.”  dedi.

Bir diğer toplantısı ise Güneysu da yapıldı. Güneysu kültür merkezinde yapılan ilçe danışma Meclisi toplantısına İl başkan yardımcısı Himmet İstif, il yönetim kurlu üyeleri, Güneysu ilçe başkanı Mehmet Akif Karslı, Belediye Başkanı Halil Turan, kadın kolu ve gençlik kolu başkanları, il genel Meclis üyeleri belediye Meclis üyeleri, köy ve mahalle başkanları katıldı.

İl başkan yardımcısı Himmet İstif burada yaptığı konuşmada şunları söyledi,”Teşkilatlarımızdan genel merkezimize, genel merkezimizden hükümetimize kadar her kesim 7 haziran seçimlerinden  alınacak  olan mesajları  almıştır. Bütün çalışmalarımızı titizlikle sürdürülmektedir. Seçime çok güçlü ve çok daha bilinçli girmenin alt yapıları yapılmaktadır. Hem ekonomik hem siyasi hem de seçim ehemmiyeti için bütün çalışmalar devam etmektedir. Teşkilatlarımız 1  Kasım da yapılacak seçimlere hazırdır.”

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 3

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 8

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 18

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar