Karakter boyutu :
AK Parti’de Eylül Ayı Danışma Meclisi Toplantıları Başladı

AK Parti’de Eylül Ayı Danışma Meclisi Toplantıları Başladı

Tarih 05 Eylül 2015, 17:18 Editör reşat tula

AK Parti’de Eylül ayı danışma meclisi toplantıları dün yapılan Kalkandere ve Güneysu ilçe danışma meclisi toplantılarıyla başladı.

AK Parti Rize teşkilatları  bir taraftan seçim çalışmalarını sürdürülürken bir taraftan da teşkilat çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dün yapılan iki toplantıda da teşkilat içi çalışmalar değerlendirilerek, seçim dönemi yapılacak çalışmalar istişare edildi.
İlk olarak Kalkandere ilçe danışma Meclisi toplantısı yapıldı. Kalkandere ilçe başkanlığında yapılan toplantıya İl başkan vekili İshak Alim, İl başkan yardımcısı Savaş Tabak, il yönetim kurlu üyeleri, Kalkandere ilçe başkanı Hasan Ayyıldız,  kadın kolu ve gençlik kolu başkanları, il genel Meclis üyeleri belediye Meclis üyeleri, köy ve mahalle başkanları katıldı.

AK Parti İl Başkan Vekili İshak Alim burada yaptığı konuşmada 7 Haziran seçimleri sonrası muhalefet partilerinin sergilemiş oluğu tutuma değinerek, “Bu seçim bizim için ve vatanımızın bekası için çok önemli bir seçimdir. 7 Haziran sonrası yaşanan olayları hep birlikte yaşadık ve gördük. Onun için bu seçimde kırgınlıkları ve dargınlıkları bir tarafa bırakarak vatanımız ve milletimiz için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız.”  dedi.

Bir diğer toplantısı ise Güneysu da yapıldı. Güneysu kültür merkezinde yapılan ilçe danışma Meclisi toplantısına İl başkan yardımcısı Himmet İstif, il yönetim kurlu üyeleri, Güneysu ilçe başkanı Mehmet Akif Karslı, Belediye Başkanı Halil Turan, kadın kolu ve gençlik kolu başkanları, il genel Meclis üyeleri belediye Meclis üyeleri, köy ve mahalle başkanları katıldı.

İl başkan yardımcısı Himmet İstif burada yaptığı konuşmada şunları söyledi,”Teşkilatlarımızdan genel merkezimize, genel merkezimizden hükümetimize kadar her kesim 7 haziran seçimlerinden  alınacak  olan mesajları  almıştır. Bütün çalışmalarımızı titizlikle sürdürülmektedir. Seçime çok güçlü ve çok daha bilinçli girmenin alt yapıları yapılmaktadır. Hem ekonomik hem siyasi hem de seçim ehemmiyeti için bütün çalışmalar devam etmektedir. Teşkilatlarımız 1  Kasım da yapılacak seçimlere hazırdır.”

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI