Karakter boyutu :
Başkan Kasap, Mahalle Ziyaretlerine Devam Etti

Başkan Kasap, Mahalle Ziyaretlerine Devam Etti

Tarih 08 Eylül 2015, 15:41 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, mahalleleri ziyaret ederek sorunları yerinde dinledi. Vatandaşların görüş ve taleplerini değerlendirdi. Belediye çalışmalarının son durumunu yerinde inceledi.

Hayrat, Yenimahalle, Pehlivantaşı, Kambursırt, Pilavdağı, Ekmekçiler ve Yeniköy Mahallelerini ziyaret eden Başkan Kasap, burada vatandaşlarla sohbet etti. Çay alım yerinde mahsullerini satan vatandaşların sorunlarını ve görüşlerini dinledi, müstahsile hayırlı kazançlar diledi.

Mahallelere giden hizmetleri inceleyen Başkan Kasap, muhtarlardan ve mahalle eşrafından talepleri dinledi. Görmüş olduğu eksiklikleri ekibine not ettirdi. Hizmetlerin eksiksiz olarak vatandaşlara ulaşabilmesi için çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Kasap, "Belediyemiz şehir merkezinde ve yukarı mahallerde imkanlar dahilinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Yol, asfalt, duvar, altyapı ve daha birçok çalışma belirlenen program dahilinde sürmektedir. Burada vatandaşlarımızı ziyaret ederek görüşlerini dinliyoruz. Onların istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz" dedi.

Başkan Kasap, ayrıca Pilavdağı mahallesinde yaşayan yürüme engelli Ali Fettahoğlu'nu da evinde ziyaret etti. Başkan Kasap'a Fettahoğlu'nu ziyaretinde mahalle muhtarı Refik Kayıkçı eşlik etti.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI