Karakter boyutu :
Başkan Kasap, Mahalle Ziyaretlerine Devam Etti

Başkan Kasap, Mahalle Ziyaretlerine Devam Etti

Tarih 08 Eylül 2015, 15:41 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, mahalleleri ziyaret ederek sorunları yerinde dinledi. Vatandaşların görüş ve taleplerini değerlendirdi. Belediye çalışmalarının son durumunu yerinde inceledi.

Hayrat, Yenimahalle, Pehlivantaşı, Kambursırt, Pilavdağı, Ekmekçiler ve Yeniköy Mahallelerini ziyaret eden Başkan Kasap, burada vatandaşlarla sohbet etti. Çay alım yerinde mahsullerini satan vatandaşların sorunlarını ve görüşlerini dinledi, müstahsile hayırlı kazançlar diledi.

Mahallelere giden hizmetleri inceleyen Başkan Kasap, muhtarlardan ve mahalle eşrafından talepleri dinledi. Görmüş olduğu eksiklikleri ekibine not ettirdi. Hizmetlerin eksiksiz olarak vatandaşlara ulaşabilmesi için çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Kasap, "Belediyemiz şehir merkezinde ve yukarı mahallerde imkanlar dahilinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Yol, asfalt, duvar, altyapı ve daha birçok çalışma belirlenen program dahilinde sürmektedir. Burada vatandaşlarımızı ziyaret ederek görüşlerini dinliyoruz. Onların istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz" dedi.

Başkan Kasap, ayrıca Pilavdağı mahallesinde yaşayan yürüme engelli Ali Fettahoğlu'nu da evinde ziyaret etti. Başkan Kasap'a Fettahoğlu'nu ziyaretinde mahalle muhtarı Refik Kayıkçı eşlik etti.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 5

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 9

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 14

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar