Karakter boyutu :
MİLLETÇE BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

MİLLETÇE BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

Tarih 09 Eylül 2015, 15:44 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, Hakkâri ve Iğdır'da hain saldırı sonucu hayatını kaybeden şehitlerimiz için başsağlığı mesajı yayımladı.

Terörün kanlı yüzünü bir kez daha gösterdiğinin altını çizen Vali Yazıcı, "Hakkâri'nin Yüksekova İlçesine bağlı Dağlıca bölgesinde, bölücü terör örgütünün saldırısı sonucu şehit düşen 16 askerimizin ve Iğdır'da polis memurlarını taşıyan minibüse bombalı tuzak kurulması sonucu şehit düşen 13 polisimizin acısı yüreklerimizi dağlamıştır. "dedi.
Vali Yazıcı mesajında, "Ülkemizin ve aziz milletimizin birlik ve beraberliğine yönelik bu saldırıya, kahraman ordumuz tarafından en ağır şekilde karşılık verilmiş ve bundan sonra da aynı şekilde karşılık verilecektir." dedi.
DAHA DA KENETLENECEĞİZ…
Vali Yazıcı mesajını şöyle sürdürdü:
"Terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen hain saldırılar bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğmuştur. Yaşanan son olaylar terörün iğrenç yüzünü bir kez daha gün yüzüne çıkarmıştır.
Milletimiz, bölücülere karşı kahramanca görev yapan bu vatan evlatlarını minnetle, şükranla anacak ve asla unutmayacaktır. Bu insanlık dışı, hain ve alçak saldırıları nefretle kınıyor ve lanetliyorum. Türkiye Cumhuriyeti bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine daha da kenetlenerek, bu hainlerin oyununu bozacaktır.
Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden bütün aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet acılı ailelerine sabır diliyorum."
Aziz Milletimizin başı sağ olsun...

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI