Karakter boyutu :
MİLLETÇE BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

MİLLETÇE BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

Tarih 09 Eylül 2015, 15:44 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, Hakkâri ve Iğdır'da hain saldırı sonucu hayatını kaybeden şehitlerimiz için başsağlığı mesajı yayımladı.

Terörün kanlı yüzünü bir kez daha gösterdiğinin altını çizen Vali Yazıcı, "Hakkâri'nin Yüksekova İlçesine bağlı Dağlıca bölgesinde, bölücü terör örgütünün saldırısı sonucu şehit düşen 16 askerimizin ve Iğdır'da polis memurlarını taşıyan minibüse bombalı tuzak kurulması sonucu şehit düşen 13 polisimizin acısı yüreklerimizi dağlamıştır. "dedi.
Vali Yazıcı mesajında, "Ülkemizin ve aziz milletimizin birlik ve beraberliğine yönelik bu saldırıya, kahraman ordumuz tarafından en ağır şekilde karşılık verilmiş ve bundan sonra da aynı şekilde karşılık verilecektir." dedi.
DAHA DA KENETLENECEĞİZ…
Vali Yazıcı mesajını şöyle sürdürdü:
"Terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen hain saldırılar bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğmuştur. Yaşanan son olaylar terörün iğrenç yüzünü bir kez daha gün yüzüne çıkarmıştır.
Milletimiz, bölücülere karşı kahramanca görev yapan bu vatan evlatlarını minnetle, şükranla anacak ve asla unutmayacaktır. Bu insanlık dışı, hain ve alçak saldırıları nefretle kınıyor ve lanetliyorum. Türkiye Cumhuriyeti bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine daha da kenetlenerek, bu hainlerin oyununu bozacaktır.
Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden bütün aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet acılı ailelerine sabır diliyorum."
Aziz Milletimizin başı sağ olsun...

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 3

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 12

   
  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 21

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar