Karakter boyutu :
Rize Belediye Başkanlığından Açıklama

Rize Belediye Başkanlığından Açıklama

Tarih 10 Eylül 2015, 16:59 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkan yardım cıları İsmail Soba ve Mustafa Altay'ın görevden alınmasıyla ilgili Belediye Başkanlığından yazılı açıklamada bulundu.

Rize Belediyesinin siyasi kadrodaki Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Soba ve Mustafa Altay'ın görevden alınmasıyla ilgili Rize Belediye Başkanlığından yazılı açıklamada bulunuldu.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

Belediyemizin çalışma vizyonu ve planları doğrultusunda belirli kararlar alınmakta ve bu kararlara uygun olarak da gerekli adımlar atılmaktadır. Alınan kararlar, diyalog içerisinde ve konsensüs çerçevesinde uygulanmaktadır.

Belediyemizde Başkan Yardımcılıklarında bir takım görev değişikliklerine gidilmiştir. Rize Belediyesi'nde çalışma sürelerince özverili ve fedakar hizmetlerde bulunan, Başkan Yardımcısı olarak görevlerini tamamlamış olan Mustafa Altay ve İsmail Hakkı Soba'nın yerine Belediye Meclisi Üyeleri arasından görevlendirme yapılacaktır.

Bunun yanında, kurum içi verimli ve hemşehrilerimize daha nitelikli hizmetler verme amacıyla yer yer bazı değişiklikler olmaktadır. Bu değişiklikler kurumsal bir anlam taşımakta olup, başka şekilde yorumlanmamalıdır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI