Karakter boyutu :
VALİ YAZICI KİK ZİRVESİ İÇİN ERZURUM'DA

VALİ YAZICI KİK ZİRVESİ İÇİN ERZURUM'DA

Tarih 30 Eylül 2015, 18:02 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı Erzurum'da, Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu (KİK) toplantısına katıldı.

Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerinden 11 ilin Vali, İl Garnizon Komutanı ve Emniyet Müdürü'nün katılımıyla Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu Toplantısı Erzurum'da yapıldı.
Kaçakçılık İstihbarat Koordinasyon Kurulu (KİK), İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Mükerrem Ünlüer başkanlığında Erzurum'da toplandı.
Palandöken'deki bir otelde yapılan toplantıya, Vali Ersin Yazıcı, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Ağrı Valisi Musa Işın, Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Artvin Valisi Kemal Cirit, Bayburt Valisi Yusuf Odabaş, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, Kars Valisi Günay Özdemir, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, İl Garnizon Komutanları, Emniyet Müdürleri ve ilgili birimlerin yetkilileri katıldı.
4 AYDA BİR YAPILIYOR
Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, KİK Daire Başkanlığının 4 ayda bir yaptığı bu koordinasyon toplantısının, 130. dönem toplantısına Erzurum'un ev sahipliği yaptığını belirtti.
Vali Altıparmak, toplantıda her ilin bu konuyla ilgili kendi durum ve sıkıntısını paylaşacağını, KİK Daire Başkanlığının da yapacağı sunumla Türkiye geneliyle ilgili katılımcıları bilgilendireceğini söyledi.
Toplantı daha sonra basına kapalı devam etti.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI