Karakter boyutu :
KAÇAK SİGARA OPERASYONLARI DEVAM EDİYOR

KAÇAK SİGARA OPERASYONLARI DEVAM EDİYOR

Tarih 01 Ekim 2015, 17:50 Editör reşat tula

Rize İl Emniyet Müdürlüğü operasyonlara devam ediyor.

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince ilimiz merkezinde ve ilçelerinde "Sigara Kaçakçılığına" yönelik olarak yürütülen çalışmalar neticesinde;
27.09.2015 tarihinde   Rize Gündoğdu mevkiinde yapılan uygulamada 55…. plaka sayılı araç durdurulmuştur. R.A ve İ.V isimli şahısların bulunduğu araçta yapılan aramada üzerlerinde herhangi bir bandrol bulunmayan toplamda 3010 (üç bin on) paket muhtelif markalarda kaçak sigara ele geçirilmiştir.
29.09.2015 tarihinde ise Karadeniz Sahil Yolu, Bölge Trafik ön kısmında yapılan uygulamada ise  25 ….  plaka sayılı araç durdurulmuş, A.Ç isimli şahsın bulunduğu araçta yapılan arama neticesinde herhangi bir bandrol pulu bulunmayan toplamda 6400 (altı bin dört yüz) paket kaçak sigara ele geçirilmiştir.
İki olayda Araç içerisinde bulunan R.A, İ.V ve A.Ç isimli şahıslar hakkında 5607 SKM suçundan yapılan işlemlerin ardından Cumhuriyet Savcısının talimatı gereği Şube Müdürlüğümüzden salıverilmişlerdir.
Değişik markalarda toplam 9410 Paket Kaçak Sigara ele geçirilmiştir.
MÜCADELE KARARLILIKLA SÜRECEK!
Emniyet yetkilileri vatandaşların uyuşturucu ile ilgili ihbar için 156 ve 155'i arayabileceklerini; ihbar da bulunanların isim ve adreslerinin hiçbir şekilde deşifre edilmeyeceğini ifade ettiler.
Toplum için büyük tehlike olan uyuşturucu ile mücadele hız kesmeden artarak ve kararlılıkla sürdürülecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI