Karakter boyutu :
BAŞKAN SEKMEN'DEN BAŞKAN KASAP'A ZİYARET

BAŞKAN SEKMEN'DEN BAŞKAN KASAP'A ZİYARET

Tarih 02 Ekim 2015, 17:36 Editör reşat tula

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ı makamında ziyaret etti.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, "Rizeli ve Erzurumlu hemşerilerimiz arasında zaten geçmişten günümüze dayanan bir dostluk, gönül köprüsü kurulmuş olup, inşallah Belediyelerimiz arasında da mevcut olan kurumsal dostluk daha ileriye taşınarak güzel noktalara gelmesini arzu ediyoruz. Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaret bizleri memnun etmiştir. İlimize hoş geldiniz" dedi.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Seçimden sonra yoğun çalışmalarımız neticesinde fırsat bulup gerçekleştiremediğimiz hayırlı olsun ziyaretimizi nihayetinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarınızda bizlerin de yapabileceği bir şey olursa daima üzerimize düşen görevi yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Bizi makamınızda ağırladığınız için teşekkür ederim" diye konuştu.

Başkan Kasap ve Başkan Sekmen belediye çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular. Ziyaretin sonunda Başkan Sekmen tarafından Başkan Kasap’a el işlemesi oltu taşı tespihi hediye edildi.

Başkan Kasap ise Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sekmen'e üzerinde el işlemeli Çay bardağı seti ve Rize Çay’ı hediye etti.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  05.12.2020
 

05.12.2020..

İzlenme: 8

   
  04.12.2020
 

04.12.2020..

İzlenme: 7

   
  03.12.2020
 

03.12.2020..

İzlenme: 9

   
  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 19

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar