Karakter boyutu :
BAŞKAN KASAP ULAŞIM SORUNLARI İÇİN İSTANBULDA

BAŞKAN KASAP ULAŞIM SORUNLARI İÇİN İSTANBULDA

Tarih 08 Ekim 2015, 17:10 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Ulaştırma Bakanı Feridun Bilgin’inde katıldığı Sürdürülebilir Ulaşım için Türkiye- AB Ortaklığı seminerine katılmak üzere İstanbul’da.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan GAIT Ulaştırma Operasyonel Programı 8-9 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilİyor.

DÜNYADAKİ EN YENİ GELİŞMELER MASAYA YATIRILACAK…

Beraberinde Belediye Meclis Üyesi Bilgin Kopuz,Plan Proje Müdürü Mustafa Baltacı,Ulaşım Hizmetleri Müdürü Suzan Avcı'dan oluşanTeknik heyetinde bulunduğu Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Seminerin ulaşım sektöründe faaliyet gösteren Yerel ve Uluslar arası tüm paydaşları bir araya getirerek bir yandan Sürdürülebilir Ulaşımda Dünya’daki en yeni gelişmeler konusunda bilgi sahibi olmayı, diğer yandan ise Türkiye Cumhuriyeti’nin Avrupa Birliği Tek Taşımacılık Alanı’na entegrasyonu bağlamında önündeki fırsatların en iyi şekilde nasıl değerlendirileceğini belirlemeyi amaçlamaktadır dedi.

Başkan Kasap, İstanbul’da düzenlenen Sürdürülebilir Ulaşım, her bir panelde farklı bir boyutu ele alarak Çevresel, Sosyal ve Ekonomik açıdan incelenip, Ulusal ve Şehirsel boyutlarda karşılaşılan sorunlara kolaylaştırıcı cevaplar arayacağını bildirdi. İrdelenecek konuların ise; Yeşil ve Dengeli Ulaşım, Erişilebilir ve Kapsayıcı Ulaşım, Akıllı Ulaşım, Avrupa Tek Taşımacılık Alanına Entegrasyon olduğunu söyledi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar