Karakter boyutu :
RİZE ULAŞIM MASTER PLANI ÇALIŞMALAR BAŞLADI

RİZE ULAŞIM MASTER PLANI ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Tarih 14 Ekim 2015, 17:20 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Rize Ulaşım Master Ana Planı” kapsamında çalışmalarına başladı.

Daha önce düzenlenen çalışmaların yanı sıra İl sınırlarından sorumlu olan Rize Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün Ulaşım Master planı ile ilgili Gazi Üniversitesi Kent içi Ulaşım Teknolojileri Erişilebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi (KUTEM) yetkilileri ile bir araya gelindi.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplantıya, Gazi Üniversitesi KUTEM’den Yrd. Doç. Dr. Hayri Ulvi ve Dr. Abdullah Orman, Plan ve Proje Müdürü Mustafa Baltacı, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Suzan Avcı katıldı.

Ulaşım Master Planı ile ilgili bilgiler, Geleceğin hedef alındığı planların yapıldığı ve katılımcıların soru ve önerilerinin bir önceki toplantıda alındığı ve startının verildiği, Rize Ulaşım Master planı için çalışmalar başlatıldı.

BAŞKAN KASAP RİZE İÇİN ÖNEMLİ BİR PROJE…

Toplantı sonunda Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize’ye layık proje ve hizmetlere devam ettiklerini söyledi. Ulaşım Master Planının Rize için önem arz eden bir proje olduğunu belirten Başkan Kasap, “Şehrimizin ulaşımını planladığımız bu büyük projeye yapacağınız katkılar, halkımız ve vatandaşımız için çok önemli. Projenin mutfağında maksimum düzeyde katılımın olması projeden yüksek verimin alınmasını sağlayacaktır. Rize Ulaşım Master Planı’nın şehrimize ve bütün vatandaşlarımıza hayırlı olacağını ümit ediyorum “dedi.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 14

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 13

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 8

   
  22.09.2020
 

22.09.2020..

İzlenme: 19

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar