Karakter boyutu :
RİZE ULAŞIM MASTER PLANI ÇALIŞMALAR BAŞLADI

RİZE ULAŞIM MASTER PLANI ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Tarih 14 Ekim 2015, 17:20 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, “Rize Ulaşım Master Ana Planı” kapsamında çalışmalarına başladı.

Daha önce düzenlenen çalışmaların yanı sıra İl sınırlarından sorumlu olan Rize Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün Ulaşım Master planı ile ilgili Gazi Üniversitesi Kent içi Ulaşım Teknolojileri Erişilebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi (KUTEM) yetkilileri ile bir araya gelindi.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplantıya, Gazi Üniversitesi KUTEM’den Yrd. Doç. Dr. Hayri Ulvi ve Dr. Abdullah Orman, Plan ve Proje Müdürü Mustafa Baltacı, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Suzan Avcı katıldı.

Ulaşım Master Planı ile ilgili bilgiler, Geleceğin hedef alındığı planların yapıldığı ve katılımcıların soru ve önerilerinin bir önceki toplantıda alındığı ve startının verildiği, Rize Ulaşım Master planı için çalışmalar başlatıldı.

BAŞKAN KASAP RİZE İÇİN ÖNEMLİ BİR PROJE…

Toplantı sonunda Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize’ye layık proje ve hizmetlere devam ettiklerini söyledi. Ulaşım Master Planının Rize için önem arz eden bir proje olduğunu belirten Başkan Kasap, “Şehrimizin ulaşımını planladığımız bu büyük projeye yapacağınız katkılar, halkımız ve vatandaşımız için çok önemli. Projenin mutfağında maksimum düzeyde katılımın olması projeden yüksek verimin alınmasını sağlayacaktır. Rize Ulaşım Master Planı’nın şehrimize ve bütün vatandaşlarımıza hayırlı olacağını ümit ediyorum “dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI