Karakter boyutu :
Karal, “Güçlü Türkiye için güçlü hükümet gerekir”

Karal, “Güçlü Türkiye için güçlü hükümet gerekir”

Tarih 17 Ekim 2015, 11:39 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Türkiye Cumhuriyeti’nin güçlü bir iktidara sahip olabilmesi için 1 Kasım seçimlerinin öneminin büyük olduğunu söyledi.

Karal, seçim çalışmaları kapsamındaki ziyaretlerine Rize şehir merkezinde devam etti. Karal, vatandaşlarla esnafla sohbet etti, sorunları dinledi.

Ziyaretlerinde karşılaştığı bir esnaf ise, “Türkiye olarak yapacağımız tek şey AK Parti’ye destek vermektir. Hep beraber el birliğiyle AK Parti’yi iktidar edelim. Çalışmalardan memnunuz, daha iyi hizmetler için halk olarak AK Parti’yi iktidara getirmeliyiz” dedi.

Tophane mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldiği toplantıda konuşan Karal, “Türkiye’nin güçlü olması lazım. Ayaklarımız üzerinde durabilen kararlı bir devlet olmamız lazım. Bizi bölüp birbirimize düşürmeye çalışan bu dış güçlerin ve onların içerdeki uşaklarına karşı sağlam duruş ortaya koyabilecek sağlam hükümetin olması lazım. Böyle bir hükümeti kurmak bizim elimizdedir” dedi.

Bir oyun bile büyük bir önem taşıdığını, bu süreçte herkesi dinleyip görüşleri değerlendirdiklerini ifade eden Karal, “Güçü Türkiye ve güçlü iktidar Yeniköy’ün, Tophane’nin, Müftü Mahallesi’nin, Çamlıbel’in, Rize’nin, Trabzon’un, Gümüşhane’nin oylarıyla oluyor. Onun için bir oy çok önemlidir” diye konuştu.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar