Karakter boyutu :
Karal, “Görüntüde Farklı, Perde Arkasında Ortak Partiler”

Karal, “Görüntüde Farklı, Perde Arkasında Ortak Partiler”

Tarih 20 Ekim 2015, 10:03 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, ülkenin istikrarı ve huzuru için üzerlerine düşen tüm sorumlulukları aldıklarını; sorumluluk almaktan kaçınan, ülkeyi istikrarsızlığa sürükleyen siyasi partilerin vatandaşların nezdinde değer kaybettiğini belirtti.

Karal, Kalkande’de vatandaşlarla bir araya geldiği ziyaretinde, ülkenin zor günlerden geçtiğini, ülkede huzuru, güveni ve sükuneti istemeyen güçlerin var olduğunu vurguladı.

AK PARTİ, ÜLKENİN MENFAATLERİ İÇİN GEREKLİ SORUMLULUĞU ALDI
7 Haziran seçimlerinden sonra ülkenin menfaatleri için gerekli tüm sorumlulukları aldıklarını ifade eden Karal, “Diğer partiler gibi biz de “Hayır, hayır” deseydik düşünün ülkenin hali ne olurdu. Biz öyle diyemeyiz. Ülkeyi sahipsiz bırakıp yönetim boşluğuna terk edemeyiz” dedi.

GÖRÜNTÜDE FARKLI AMA PERDE ARKASINDA ORTAK PARTİLER
Muhalefet partilerinin sorumluluktan kaçtığını belirten Karal, “Millet size güven duyuyorsa gereğini yapacaksınız. Her şeye “Hayır, hayır, hayır” böyle bir şey olabilir mi? CHP’yi de gördünüz. Seçim sonrasında HDP Genel Başkanı’nı kucaklayarak, “Nasıl salladık” diyor. Bir diğer CHP Genel Başkan Yardımcısı da “Biz ailecek HDP’ye oy verdik” diyor. Bunlar görüntüde farklı partiler ancak, perde arkasında kol kola mücadele veriyorlar” diye konuştu.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI