Karakter boyutu :
MİNİK ELLER AŞURE DAĞITTI

MİNİK ELLER AŞURE DAĞITTI

Tarih 22 Ekim 2015, 17:31 Editör reşat tula

Gülbahar Hatun Anaokulu öğrencileri, Vali Ersin Yazıcı'yı ziyaret ederek aşure ikram ettiler.

Merkez Müftü Mahallesi'nde bulunan Gülbahar Hatun Anaokulu Müdürü Fatma Kalemci, 5 yaş Sınıfı Öğretmeni Gamze Özdöver Karabiber ve okulun ana sınıfı öğrencileri, Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret ettiler.
BUGÜN ÇOK DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ VAR
Ziyaretten büyük mutluluk duyan Vali Yazıcı, minik misafirleriyle yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti. Vali Yazıcı, "Bugün çok değerli misafirlerimiz var. Çocuklar için her şeyin en iyisini yapmak zorundayız. Çocuklarımıza özgüven vermeliyiz. Onlar bizim yarınlardaki güvencemizdir. Sizler bizim geleceğimizsiniz sizlerin en iyi şekilde yetişmesi lazım.  Özellikle okul öncesi eğitim çok önemlidir. Okul öncesi eğitim süresince çocuklar ilköğretime hazırlanırken, paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte çalışmayı öğrenirler. Ziyaretiniz için okul müdürü ve öğretmeninize sizlere teşekkür ederim " dedi.
Minik öğrencilerle fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen Vali Yazıcı, "Bugün bizlere ikram ettiğiniz bu aşure ikramları aslında, kardeşliğimizin, dostluğumuzun yansımasıdır. Aşure bizlere birlik beraberlik mesajı veriyor " dedi.
ÇOCUKLARIMIZI SEVİNDİRDİNİZ
Eğitim, spor, sosyal kültürel alanlarda çocuklar için yapmış oldukları başarılı ve örnek çalışmaları için Vali Ersin Yazıcı'ya teşekkür eden Okul Müdürü Fatma Kalemci de, "Eğitimin yanında sosyal faaliyetlerin de önemli olduğunu düşünüyoruz. Muharrem ayında geleneksel hale getirdiğimiz aşure gününü bu yıl da düzenledik. Çocuklarımızı sevindirdiğiniz için hem kendimiz hem de onların adına size teşekkür etmek istiyoruz" şeklinde konuştu.
Ziyaret sonunda Vali Yazıcı, minik konuklarına çeşitli hediyeler verdi.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  23.10.2020
 

23.10.2020..

İzlenme: 7

   
  22.10.2020
 

22.10.2020..

İzlenme: 25

   
  21.10.2020
 

21.10.2020..

İzlenme: 22

   
  20.10.2020
 

20.10.2020..

İzlenme: 24

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

Tüm videolar