Karakter boyutu :
Bak, “Ülkemiz İçin Daha Fazlasını Yapacağız”

Bak, “Ülkemiz İçin Daha Fazlasını Yapacağız”

Tarih 26 Ekim 2015, 17:53 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, ülkenin istikrara kavuşması için seçimlerinin büyük önem arz ettiğini, en büyük kaynaklarının genç nüfus olduğunu ve Türkiye için yapılan yatırımlara daha da fazlasını eklemek istediklerini belirtti.

Bak, Hemşin’de bulunan Akyamaç şelalesine Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan yürüyüş parkuru hakkında Hemşin Belediye Başkanı Halim Bekar ve yetkililerden bilgiler aldı.

“DIŞ GÜÇLER VE İÇERDEKİ MAŞALARI KARIŞIKLIK PEŞİNDE”

Osman Aşkın Bak, “Dış güçlerin ve içerideki ortak maşaların çabalarıyla ülkemize diz çöktürmeye çalışıyorlar. 7 Haziran seçimlerinden bu ana kadar 4 aylık sürede ülkemizin kaybı 150 milyar dolardır. Doların yükselmesi, borsanın düşmesi, yatırımın durması, faizlerin yükselmesi ülkemize ekonomik olarak sorun teşkil eden bir sonuç doğurdu” dedi.

“HER ALANDA BÜYÜK İLERLEME OLDU, DAHA FAZLASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

“Bizim en önemli gücümüz insan kaynağımızdır. Bu genç nüfusumuzu da en iyi şekilde yönetmek gerekmektedir. Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşları bu ülkenin gelişmesi için yola çıktılar. 2002 yılından beri sağlıkta, eğitimde, ulaşımda ve diğer alanlarda yaptığımız çalışmalar ortadadır. Ülkemiz için daha da fazlasını yapmamız lazım”

Bak’a ziyaretlerinde, Hemşin Belediye Başkanı Halim Bekar, Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, AK Parti Hemşin ve Çamlıhemşin ilçe başkanları eşlik etti. Ziyaretlerinde Bak’a Hemşin Spor Kulübü tarafından 53 numaralı forma hediye edildi

a-006.jpg


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI