Karakter boyutu :
Bak, “Ülkemiz İçin Daha Fazlasını Yapacağız”

Bak, “Ülkemiz İçin Daha Fazlasını Yapacağız”

Tarih 26 Ekim 2015, 17:53 Editör reşat tula

AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, ülkenin istikrara kavuşması için seçimlerinin büyük önem arz ettiğini, en büyük kaynaklarının genç nüfus olduğunu ve Türkiye için yapılan yatırımlara daha da fazlasını eklemek istediklerini belirtti.

Bak, Hemşin’de bulunan Akyamaç şelalesine Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan yürüyüş parkuru hakkında Hemşin Belediye Başkanı Halim Bekar ve yetkililerden bilgiler aldı.

“DIŞ GÜÇLER VE İÇERDEKİ MAŞALARI KARIŞIKLIK PEŞİNDE”

Osman Aşkın Bak, “Dış güçlerin ve içerideki ortak maşaların çabalarıyla ülkemize diz çöktürmeye çalışıyorlar. 7 Haziran seçimlerinden bu ana kadar 4 aylık sürede ülkemizin kaybı 150 milyar dolardır. Doların yükselmesi, borsanın düşmesi, yatırımın durması, faizlerin yükselmesi ülkemize ekonomik olarak sorun teşkil eden bir sonuç doğurdu” dedi.

“HER ALANDA BÜYÜK İLERLEME OLDU, DAHA FAZLASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

“Bizim en önemli gücümüz insan kaynağımızdır. Bu genç nüfusumuzu da en iyi şekilde yönetmek gerekmektedir. Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşları bu ülkenin gelişmesi için yola çıktılar. 2002 yılından beri sağlıkta, eğitimde, ulaşımda ve diğer alanlarda yaptığımız çalışmalar ortadadır. Ülkemiz için daha da fazlasını yapmamız lazım”

Bak’a ziyaretlerinde, Hemşin Belediye Başkanı Halim Bekar, Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, AK Parti Hemşin ve Çamlıhemşin ilçe başkanları eşlik etti. Ziyaretlerinde Bak’a Hemşin Spor Kulübü tarafından 53 numaralı forma hediye edildi

a-006.jpg


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 14

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 13

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 8

   
  22.09.2020
 

22.09.2020..

İzlenme: 19

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar