Karakter boyutu :
RİZESPOR  İDARE  ETTİ!

RİZESPOR İDARE ETTİ!

Tarih 29 Ekim 2015, 15:33 Editör reşat tula

Ligde 10. Maçını Deplasmanda oynayan Ç. Rizespor bana göre hala takım olamadı.

Ligde 10. Maçını Deplasmanda oynayan Ç. Rizespor bana göre hala takım olamadı. Ve hala başarı hanesine yazabilecek bir devamlılığı ortaya koymuş değildir.

Her hafta farklı oyun ve oyuncularla devam eden bir süreç. Ama nereye kadar? Bugüne kadar belki bir yada iki maç hariç doyurucu bir futbol da ortaya koymuş değil.

Maça gelince. Ç. Rizespor ilk yarı yok hükmünde bir oyun ortaya koydu. Yani ilk 45 dakika Akhisar maçında oynadığı oyunun bir benzeri oyun ortaya koydu. Futbol adına söyleyebileceğimiz etkiyi göremedik.

Ç. Rizespor her zaman olduğu gibi ileride en etkili silahı olan Kweuke ile hamleler yapıyor. Ancak onu mutlaka iki üç oyuncu abluka altına alınca; yapacak fazla bir şey de olmuyor. Deniz Kadah son haftalarda çok durgun ve formsuz. Bunun nedenini biz bilemeyiz ama; Hikmet Hoca buna kısa sürede bir çözüm bulmalıdır. Gol yollarında ve attığı gollerle başarılı olan bu futbolcunun bu kadar formsuz olması; takım içinde ciddi olumsuzluk yaratıyor.

Maçın ikinci yarısında net bir gol pozisyonuna girmemize rağmen gol olmadı. Ama takıma yeni giren oyuncuların form düzeyleri ilerisi için ümit verici olduğunu söyleyebilirim.

Artık bu maçta geride kaldı. Dört hafta sonrasında alınan bir puana sevindik. Ne de olsa deplasmandı. Şimdi önümüzde Galatasaray maçı var. Çok zor geçecek bir maç. İnşallah bu maçı seyircinin de ciddi desteğiyle alırız ve ligde hedeflenen yere geliriz.


Spor

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı

Çaykur Rizespor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarına Başladı Süper Lig'in açılış maçında 11 Eylül Cuma günü Fenerbahçe ile sahasında karşılaşacak Çaykur Rizespor, hazırlıkl...

TFF'den transfer talimatında değişiklik

TFF'den transfer talimatında değişiklik TFF, Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferleri Talimatında değişiklik yaptı.

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar