Karakter boyutu :
OSMANLI RUHU İLE YENİDEN!..

OSMANLI RUHU İLE YENİDEN!..

Tarih 31 Ekim 2015, 16:17 Editör reşat tula

Osmanlı atalarımızdan miras genlerimizdeki kadim cihan devleti yeteneği ve ruhu ile kaldığımız yerden Osmanlı ruhu ile yeniden yola çıkıp varoluş mücadelemizi alem-i cihanın nizamına sahip çıkma çeki düzen verme görevimizi başlatmak durumundayız.

Osmanlı atalarımızdan miras genlerimizdeki kadim cihan devleti yeteneği ve ruhu ile kaldığımız yerden Osmanlı ruhu ile yeniden yola çıkıp varoluş mücadelemizi alem-i cihanın nizamına sahip çıkma çeki düzen verme görevimizi başlatmak durumundayız.

Şimdi bütün bunları bilmek artık yetmiyor diyerek bir araya gelip Osmanlıyı sahiplenip anlayıp anlatacak 21. Yüzyıla uygun yöntemlerle yeniden dünyaya egemen olacak yangının kıvılcımınım ateşleyip bu yolda teşkilatlanmaya başladık. Çok kısa sürede geldiğimiz nokta malumunuz. Bu ilerleme hızı bile ne kadar doğru yolda olduğumuzun göstergesidir.

Artık özümüze dönüp önümüzdeki asırlara hükmedecek Osmanlıyı İslam sancaktarlığını yola çıkarma zamanıdır.

Bizleri bekleyen İslam alemi ve Osmanlı topraklarının bu teşkilata her zamankinden çok daha fazla ihtiyacı vardır.

Bu gün kısaca

Müslümanların yaşadığı ülkelerin Osmanlıya ihtiyacı, tüm dünya mazlumlarının Osmanlıya ihtiyacı, Osmanlının adaletine,hoşgörüsüne,ekonomisine,ilmine mille ve manevi değerlere sahip çıkışına Kuran ışığında Hz. Peygamber önderliğinde halka yani hakka hizmetine olan ihtiyaçtan bahsediyoruz.

Bir bölük Osmanlı askeri üniformasıyla savaş kazandıran,

Küffara bile adalet dağıtan,

İnsan harici mahlukata bile evler hanlar yapan,

Yahudi’ye bile kapısını açmış,

Dünya yüzölçümünün dörtte üçüne hükmetmiş,

İslam’ın en büyük ordusu olmuş.

Bugün burada olan olmayan tüm dava arkadaşlarım sizler sadece kendi menfaatleri için yaşayan, ahretini unutmuş, zulmü görmemezlikten gelen, acizlerden olmak yerine her şeyini İslam adına hak adına ümmet bilinci ile 13 yıldır bu ülkede dünya 5’ten büyüktür diyen bir liderin yanında yeniden Osmanlı ile dünya barışı ve adaleti için her şeyini feda etmeye  hazır kutsal neferlersiniz.

21. Yüzyılda yeniden Osmanlı diyerek, durmak yok yola devam diyerek, Filistin’ de, Arakan’ da, Suriye’ de, Çeçenistan’ da, Afganistan’ da, Somali’ de, içinde tek bir Müslüman’ ın dahi yaşadığı her karış toprakta mazlumun yanında karşısında olmak zamandır.

Bugün hatta şu an hiç vakit kaybetmeden sahaya çıkıp devletimizin yanında olma küffara karşı birlik ve diri olma zamanıdır.

Diriliş diri insanların yapacağı bir iştir önce kendimiz diri olmak zorundayız dirilişi ölmüşlerden beklemek gibi bir lüksümüz yoktur.

Sizleri selamların en güzeli ile Esselamualeyküm ve Rahmetullah ve Berekatüh diyerek selamlıyor yüce Rabbime emanet ediyorum.

Osmanlı Derneği Rize İl Başkanı

 HASAN KANSIZOĞLURize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI