Karakter boyutu :

"Sağlıklı Yaşam" Yürüyüşü Düzenlendi

Tarih 03 Kasım 2015, 17:36 Editör reşat tula

Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı etkinlikleri kapsamında Rize Halk Sağlığı Müdürlüğü Merkez Toplum Sağlığı Merkezi tarafından "Sağlıklı Yaşam Yürüyüş" düzenlendi.

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı'nca yürütülen Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı etkinlikleri kapsamında Rize Halk Sağlığı Müdürlüğü Merkez Toplum Sağlığı Merkezi tarafından "Sağlıklı Yaşam Yürüyüş" düzenlendi.

Rize Valiliği önünden başlayan yürüyüşe, Rize Valisi Sayın Ersin Yazıcı’nın eşi Hanife Yazıcı, Vali Yardımcısı Turan YILMAZ’ın Eşi Fatma Yılmaz, Vali Yardımcımız Mehmet KURT’un Eşi Mehtap Kurt, Merkez Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr.Türkan Nebioğlu, İl Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr.Mehmet Halit Baykal, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şube Müdürü Naciye Hatinoğlu, İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Esra Alemdaroğlu, Rize Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri ile sağlık çalışanları katıldığı yürüyüş ÇAYKUR Genel Müdürlüğü binası önünde sona erdi.Rize Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Tepe, yaptığı açıklamada, düzenli fiziksel aktivitenin sağlıklı kilonun sürdürülmesi, dayanıklılık, güç ve esnekliğin artmasındaki rolünün yanısıra günümüz hastalıkları olarak kabul edilen kronik hastalıklara yakalanma riskini azalttığının açıkça bilindiğini vurguladı.

5555-001.jpg


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 3

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 12

   
  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 21

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar