Karakter boyutu :
AK Kadrolardan Rekor Kıran Rize’ye Teşekkür Ziyareti

AK Kadrolardan Rekor Kıran Rize’ye Teşekkür Ziyareti

Tarih 05 Kasım 2015, 10:29 Editör reşat tula

AK Kadrolardan Rekor Kıran ve son 4 seçimde Türkiye birincisi olan Rize’ye Teşekkür Ziyaretleri...

Rize, bir kez daha KAB'ına sığmadı 7 Haziran'da rekor oyla Meclis'e gönderdiği Karal, Ayar ve Bak'ı 2. kez rekor oyla Meclis'e gönderdi. Üçlü ittifakı oluşturan KAB da İl Başkan'ı Avcı önderliğinde teşekkür ziyaretlerinde bulunmaya başladı.
 
AK Parti’nin 1 Kasım seçimlerinde yüzde 75.9 gibi rekor bir oyla en yüksek oyu aldığı il olan Rize’de il başkanı ve milletvekilleri (KAB) ilçeleri ziyaret ederek verdikleri destekten dolayı hemşerilerine teşekkür ettiler.

image-177.jpeg

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak, bugün İkizdere, Kalkandere, İyidere, Derepazarı, Rize merkez ve Güneysu ilçelerine giderek vatandaşla bir araya geldiler. 

1 Kasım seçiminde AK Parti’ye rekor bir oyla vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ettiler. AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “il başkanımız ve milletvekillerimizle birlikte sizlere teşekkür etmeye geldik.  Pazar günü vermiş olduğunuz karar ve ortaya koymuş olduğunuz siyasi iradeyle birlikte partimizin tek başına iktidara gelmesine katkı sağladınız. Vermiş olduğunuz bu desteğin karşılığını çok çok daha fazla çalışarak hem Rize’mize hem de ülkemize hizmet ederek ödeyeceğiz. Ülkemizin yakalamış olduğu bu istikrarla beraber inşallah birçok problemin üstesinden geleceğimizden hiçbirinizin şüphesi olmasın.  Çıkmış olduğumuz bu yolda daha güzel bir Türkiye daha güzel bir Rize sevdasıyla cenabı Allah hedeflerimize ulaşmada bizlere yardımcı olsun.” dedi.

image-179.jpeg

image-178.jpeg



Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI