Karakter boyutu :
AK Kadrolardan Rekor Kıran Rize’ye Teşekkür Ziyareti

AK Kadrolardan Rekor Kıran Rize’ye Teşekkür Ziyareti

Tarih 05 Kasım 2015, 10:29 Editör reşat tula

AK Kadrolardan Rekor Kıran ve son 4 seçimde Türkiye birincisi olan Rize’ye Teşekkür Ziyaretleri...

Rize, bir kez daha KAB'ına sığmadı 7 Haziran'da rekor oyla Meclis'e gönderdiği Karal, Ayar ve Bak'ı 2. kez rekor oyla Meclis'e gönderdi. Üçlü ittifakı oluşturan KAB da İl Başkan'ı Avcı önderliğinde teşekkür ziyaretlerinde bulunmaya başladı.
 
AK Parti’nin 1 Kasım seçimlerinde yüzde 75.9 gibi rekor bir oyla en yüksek oyu aldığı il olan Rize’de il başkanı ve milletvekilleri (KAB) ilçeleri ziyaret ederek verdikleri destekten dolayı hemşerilerine teşekkür ettiler.

image-177.jpeg

AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar ve Osman Aşkın Bak, bugün İkizdere, Kalkandere, İyidere, Derepazarı, Rize merkez ve Güneysu ilçelerine giderek vatandaşla bir araya geldiler. 

1 Kasım seçiminde AK Parti’ye rekor bir oyla vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ettiler. AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “il başkanımız ve milletvekillerimizle birlikte sizlere teşekkür etmeye geldik.  Pazar günü vermiş olduğunuz karar ve ortaya koymuş olduğunuz siyasi iradeyle birlikte partimizin tek başına iktidara gelmesine katkı sağladınız. Vermiş olduğunuz bu desteğin karşılığını çok çok daha fazla çalışarak hem Rize’mize hem de ülkemize hizmet ederek ödeyeceğiz. Ülkemizin yakalamış olduğu bu istikrarla beraber inşallah birçok problemin üstesinden geleceğimizden hiçbirinizin şüphesi olmasın.  Çıkmış olduğumuz bu yolda daha güzel bir Türkiye daha güzel bir Rize sevdasıyla cenabı Allah hedeflerimize ulaşmada bizlere yardımcı olsun.” dedi.

image-179.jpeg

image-178.jpegRize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  04.12.2020
 

04.12.2020..

İzlenme: 5

   
  03.12.2020
 

03.12.2020..

İzlenme: 8

   
  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 19

   
  01.12.2020
 

01.12.2020..

İzlenme: 14

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar