Karakter boyutu :
GECEYİ GÜNDÜZE ÇEVİREN ÇORH EDAŞ AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR.

GECEYİ GÜNDÜZE ÇEVİREN ÇORH EDAŞ AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR.

Tarih 16 Kasım 2015, 14:59 Editör reşat tula

Dağıtım sorumluluğunda yer alan beş ile elektrik dağıtım hizmeti götüren Çoruh EDAŞ, müşteri beklentilerini ön planda tutarak mağduriyeti memnuniyete çeviriyor.

Bu kapsamda Gündoğdu-Alipaşa ve Çiftekavak Mahallelerindeki Karadeniz sahil yolunun giriş çıkışların aydınlatma yetersizliğini dikkate alan yetkililer 2015 yılı yatırım programı kapsamında Karadeniz sahil yolunun Çiftekavak Alipaşa güzergahı ve Engindere-Gündoğdu merkeze kadar olan 7.2 km ‘lik kısmında 175 adet aydınlatma direği ile modern ve çevreye uyumlu bir şekilde yapılacak aydınlatma tesisleriyle aydınlatılacağını belirtti.

Rize İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada;” Karadeniz sahil yolunun Rize geçişindeki İslampaşa Merkez ve Liman kavşağındaki 3 adet üst geçidin de aydınlatılarak Aralık ayı içerisinde müşterilerinin hizmetine sunulacağı bilgisine yer verildi.

Saatlerin bir saat geriye alınması sebebiyle Rize Merkez ve ilçelerde umuma açık yerleşim yerlerinin yoğun olduğu birimler hastane, üniversite, yurtlar, okul ve camii yolları ile Karadeniz sahil yolundaki aydınlatma tesislerinin bakım ve onarım amacıyla eksik olan yerleri ekiplerimiz kontrol ederek arızaları onarmaktadır.

Herhangi bir arıza durumunda müşterilerimizin 444 9 186 numaralı çağrı merkezimizi aramaları neticesinde açıklanan birimlerdeki arıza noktasına anında müdahale edileceği belirtildi.

23-022.jpg


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  04.12.2020
 

04.12.2020..

İzlenme: 3

   
  03.12.2020
 

03.12.2020..

İzlenme: 8

   
  02.12.2020
 

02.12.2020..

İzlenme: 19

   
  01.12.2020
 

01.12.2020..

İzlenme: 14

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar