Karakter boyutu :
GECEYİ GÜNDÜZE ÇEVİREN ÇORH EDAŞ AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR.

GECEYİ GÜNDÜZE ÇEVİREN ÇORH EDAŞ AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR.

Tarih 16 Kasım 2015, 14:59 Editör reşat tula

Dağıtım sorumluluğunda yer alan beş ile elektrik dağıtım hizmeti götüren Çoruh EDAŞ, müşteri beklentilerini ön planda tutarak mağduriyeti memnuniyete çeviriyor.

Bu kapsamda Gündoğdu-Alipaşa ve Çiftekavak Mahallelerindeki Karadeniz sahil yolunun giriş çıkışların aydınlatma yetersizliğini dikkate alan yetkililer 2015 yılı yatırım programı kapsamında Karadeniz sahil yolunun Çiftekavak Alipaşa güzergahı ve Engindere-Gündoğdu merkeze kadar olan 7.2 km ‘lik kısmında 175 adet aydınlatma direği ile modern ve çevreye uyumlu bir şekilde yapılacak aydınlatma tesisleriyle aydınlatılacağını belirtti.

Rize İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada;” Karadeniz sahil yolunun Rize geçişindeki İslampaşa Merkez ve Liman kavşağındaki 3 adet üst geçidin de aydınlatılarak Aralık ayı içerisinde müşterilerinin hizmetine sunulacağı bilgisine yer verildi.

Saatlerin bir saat geriye alınması sebebiyle Rize Merkez ve ilçelerde umuma açık yerleşim yerlerinin yoğun olduğu birimler hastane, üniversite, yurtlar, okul ve camii yolları ile Karadeniz sahil yolundaki aydınlatma tesislerinin bakım ve onarım amacıyla eksik olan yerleri ekiplerimiz kontrol ederek arızaları onarmaktadır.

Herhangi bir arıza durumunda müşterilerimizin 444 9 186 numaralı çağrı merkezimizi aramaları neticesinde açıklanan birimlerdeki arıza noktasına anında müdahale edileceği belirtildi.

23-022.jpg


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI