Karakter boyutu :
Başkan Kasap Ankara’da Projeleri Takip Etti

Başkan Kasap Ankara’da Projeleri Takip Etti

Tarih 17 Kasım 2015, 14:38 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Cumhuriyet Meydanı, Mavi Şehir Projesi, İpa Entegre Su Projesi ve Rize İmar Planı’yla ilgili çalışmaların takibi için Ankara’da ilgili bakanlıklar ve genel müdürlüklerde görüşmelerde bulundu.

Yardımcısı Mustafa Arıcı ile birlikte temaslarda bulunan Başkan Kasap, projelerin son durumu ve işleyiş süreçlerini yakından takip etti.

CUMHURİYET MEYDANI İÇİN MİLLİ EMLAK GENEL MÜDÜRLÜĞܒNDE GÖRÜŞMELER

Cumhuriyet Meydanı Projesi’nin ilerleyişi konusunda görüşmeler gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Kasap, “Cumhuriyet Meydanı Projesi kapsamında eski adliye binası ve şimdiki sağlık merkezinin bulunduğu arsanın belediye mülkleriyle takası konusunda Milli Emlak Genel Müdürlüğü’yle görüşme gerçekleştirildi. Yapılması gereken iş ve işlemler konusunda bilgi alışverişi yapıldı” dedi.

MAVİ ŞEHİR, 10 MİLYON EUROLUK SU ARITMA TESİSİ VE RİZE İMAR PLANLARI TAKİP EDİLDİ

Başkan Kasap, “Mavi Şehir Projesi sahil dolgusu planının askıya çıkması konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İrfan Uzun ile görüşmeler yapıldı. Konuyla ilgili gelişmeler ve ilerleyiş değerlendirildi. İller Bankası Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu ve yardımcılarıyla, İpa Entegre Su Projesi’ne ek olarak yaklaşık 10 milyon Euro’luk arıtma tesisinin proje kapsamına alınması konusu görüşüldü ve İller Bankası yetkilileriyle devam eden Rize İmar planıyla ilgili çalışmaların son durumu hakkında bilgi alışverişi yapıldı” diye konuştu.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar