Karakter boyutu :
RİZE BELEDİYESİNDE SDS YENİLENDİ

RİZE BELEDİYESİNDE SDS YENİLENDİ

Tarih 21 Kasım 2015, 15:46 Editör reşat tula

Rize belediyesi bünyesinde çalışan Memurların maaşlarını iyileştirme, çalışma barışını ve iş kalitesini artırmak amacıyla 2016-2017 dönemini kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi yenilenerek imzalandı. Yeni sözleşmeye Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve Rize İl Başkanımız Resul Usta imza attılar.

Rize Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen İmza Törenine Rize Belediyesi Özel Kalem Müdürü Zekeriya Tüfekçi, Bem- Bir –Sen Üyesi Rize Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Tüfekçi hazır bulundu.

Rize Belediye Başkanı Prof.Dr. Reşat KASAP yaptığı açıklamada, “Belediyemizin imkânları ölçüsünde memur çalışanlarımızın mali haklarını iyileştirme yönünde gayretlerimiz oldu. Çalışan Memur arkadaşlarımıza güveniyorum, onlarda çalışmalarıyla beni mahcup etmeyeceklerdir. Bunun neticesi olarak sosyal denge sözleşmesini yenileyerek, Memur arkadaşlarımın yaşam standartlarının yükselmesine vesile olduysak ne mutlu bize. Ayrıca hizmet sendikacılığını ön planda tuttuklarından dolayı Bem-Bir-Sen’e teşekkür ediyorum. Çalışan Memur kardeşlerimize hayırlı olsun” dedi.

Bem-Bir-Sen İl Başkanı Resul Usta, Belediye Başkanımız göreve geldiği günden beri bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemediler. Başkanımız Sosyal Denge Sözleşmemizi en üst limitten, bütün memurlara eşit olarak vererek bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Belediye başkanımızın bu duyarlılığına ve sendikamıza gösterdiği yakın ilgi ve alakasına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar