Karakter boyutu :
RİZE BELEDİYESİNDE SDS YENİLENDİ

RİZE BELEDİYESİNDE SDS YENİLENDİ

Tarih 21 Kasım 2015, 15:46 Editör reşat tula

Rize belediyesi bünyesinde çalışan Memurların maaşlarını iyileştirme, çalışma barışını ve iş kalitesini artırmak amacıyla 2016-2017 dönemini kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi yenilenerek imzalandı. Yeni sözleşmeye Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ve Rize İl Başkanımız Resul Usta imza attılar.

Rize Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen İmza Törenine Rize Belediyesi Özel Kalem Müdürü Zekeriya Tüfekçi, Bem- Bir –Sen Üyesi Rize Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Tüfekçi hazır bulundu.

Rize Belediye Başkanı Prof.Dr. Reşat KASAP yaptığı açıklamada, “Belediyemizin imkânları ölçüsünde memur çalışanlarımızın mali haklarını iyileştirme yönünde gayretlerimiz oldu. Çalışan Memur arkadaşlarımıza güveniyorum, onlarda çalışmalarıyla beni mahcup etmeyeceklerdir. Bunun neticesi olarak sosyal denge sözleşmesini yenileyerek, Memur arkadaşlarımın yaşam standartlarının yükselmesine vesile olduysak ne mutlu bize. Ayrıca hizmet sendikacılığını ön planda tuttuklarından dolayı Bem-Bir-Sen’e teşekkür ediyorum. Çalışan Memur kardeşlerimize hayırlı olsun” dedi.

Bem-Bir-Sen İl Başkanı Resul Usta, Belediye Başkanımız göreve geldiği günden beri bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemediler. Başkanımız Sosyal Denge Sözleşmemizi en üst limitten, bütün memurlara eşit olarak vererek bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Belediye başkanımızın bu duyarlılığına ve sendikamıza gösterdiği yakın ilgi ve alakasına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI