Karakter boyutu :
HAYAT ÇOCUKLAR İLE RENKLİ

HAYAT ÇOCUKLAR İLE RENKLİ

Tarih 21 Kasım 2015, 15:58 Editör reşat tula

Rize Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Hakları Komitesi üyeleri, "20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü " nedeniyle, Vali Ersin Yazıcı'yı ziyaret etti.

Rize Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris Altuntaş, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Hakları Komitesi Başkanı Asu Albayrak ve komite üyesi çocuklar, "20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü " nedeniyle Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.
ÇOCUKLAR SEVGİYLE BÜYÜR
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Yazıcı , "Devletimiz ve sivil toplum kuruluşları, çocuklarımızın daha mutlu, sağlıklı ve güvenli ortamlarda yetişmeleri, tehlike ve zararlı alışkanlıklardan koruyarak gelişmelerine ortam hazırlamakla görevlidir. Çocuklarına değer veren toplumların gelişmiş ülkeler olduğunu unutmamak gerekir.  Bizler kendi çocuğumuz için ne istiyorsak başka çocuklar için de aynısını istemeliyiz, çocukların ihtiyaçlarını ve haklarını önemsemeliyiz, çocuklar toplumun temeli ve geleceğin teminatıdır. Çocuk sevgiyle büyür ve içinde sevgi olan her şey mutluluğun kapılarını insana açar  " dedi.
ÇOCUKLARIMIZ BİRER HAZİNEDİR
Geleceğimizin çocuklara emanet olduğunu belirten Vali Yazıcı, "Bu çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onları el birliğiyle hayata hazırlamalıyız. Çocuklarımız birer hazinedir. Çocuklarımıza hak ettikleri değeri vermemiz gerek. Çocuklarımızın en donanımlı şekilde yetişmeleri için hiçbir şeyi esirgemeden, ne gerekiyorsa yapacağız. Sağlıklı ve eğitimli yeni nesiller geleceğin mutlu Türkiye'sinin güvencesidir. Bu da ancak eğitimden geçmektedir. Biz de çocuklarımızın eğitimi için yola çıktık.  Bu duygu ve düşüncelerle herkesin Dünya Çocuk Hakları Günü'nü kutluyor, tüm çocuklarımızın gözlerinden öpüyor, sevgi ve barış dolu bir yaşam diliyorum  " şeklinde konuşmasını tamamladı.
Kendilerini kabul ettikleri için Vali Yazıcı'ya teşekkür eden Çocuk Hakları Komitesi üyeleri de çalışmaları hakkında Vali Yazıcı'ya bilgi verdi.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 22

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar