Karakter boyutu :
BİZİM ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZDIR

BİZİM ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZDIR

Tarih 24 Kasım 2015, 09:16 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı'na (TEOG) girecek öğrencilere başarılar diledi.

Altı oturumda yapılacak ve Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile İnkılâp Tarihi ve Yabancı Dil derslerini kapsayan sınavla ilgili olarak bir açıklama yapan Vali Yazıcı, geleceğimizin teminatı çocuklarımız için TEOG sınavının önemli bir aşama olduğunu belirterek, sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.
TÜM TEDBİRLERİ ALDIK
Öğrencilerin bu sınavı en güzel şekilde başaracaklarına inandığını belirten Vali Yazıcı, "25–26 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacak olan ve il genelinde toplam 99 okulda 8710 öğrencinin katılacağı sınav için tüm tedbirler alınmıştır. Bu sınav çocuklarımızın geleceği için önemli bir aşamadır. Bu nedenle onlara en iyi sınav ortamını sağlamak ve sınav kaygılarını mümkün olduğunca azaltmak amacıyla ilgili kurumlarımızla birlikte, il genelinde gereken tüm tedbirleri aldık "dedi.
BİZİM ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZDIR
Çocukların emeklerinin karşılığını alacaklarından endişeleri olmamasını ifade eden Vali Yazıcı, " Bizim önceliğimiz çocuklarımızdır. Bu vesile ile çocuklarımızın bu maratonda her zaman yanında olan, emek ve desteklerini esirgemeyen ailelerine ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyor. Sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bu kapsamda sizlerin geleceğe hazırlanmasında üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Her şey gönlünüzce olsun" dedi. 

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI