Karakter boyutu :
BİZİM ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZDIR

BİZİM ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZDIR

Tarih 24 Kasım 2015, 09:16 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı'na (TEOG) girecek öğrencilere başarılar diledi.

Altı oturumda yapılacak ve Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile İnkılâp Tarihi ve Yabancı Dil derslerini kapsayan sınavla ilgili olarak bir açıklama yapan Vali Yazıcı, geleceğimizin teminatı çocuklarımız için TEOG sınavının önemli bir aşama olduğunu belirterek, sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.
TÜM TEDBİRLERİ ALDIK
Öğrencilerin bu sınavı en güzel şekilde başaracaklarına inandığını belirten Vali Yazıcı, "25–26 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacak olan ve il genelinde toplam 99 okulda 8710 öğrencinin katılacağı sınav için tüm tedbirler alınmıştır. Bu sınav çocuklarımızın geleceği için önemli bir aşamadır. Bu nedenle onlara en iyi sınav ortamını sağlamak ve sınav kaygılarını mümkün olduğunca azaltmak amacıyla ilgili kurumlarımızla birlikte, il genelinde gereken tüm tedbirleri aldık "dedi.
BİZİM ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZDIR
Çocukların emeklerinin karşılığını alacaklarından endişeleri olmamasını ifade eden Vali Yazıcı, " Bizim önceliğimiz çocuklarımızdır. Bu vesile ile çocuklarımızın bu maratonda her zaman yanında olan, emek ve desteklerini esirgemeyen ailelerine ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyor. Sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum. Bu kapsamda sizlerin geleceğe hazırlanmasında üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Her şey gönlünüzce olsun" dedi. 

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 4

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 15

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 9

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar