Karakter boyutu :
Başkan Kasap’tan Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Kasap’tan Öğretmenler Günü Mesajı

Tarih 24 Kasım 2015, 09:17 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kasap yaptığı yazılı açıklamada öğretmelerin toplumda her zaman saygın bir yeri olduğunu belirterek, “Öğretmenler, çeşitli sektörlere ve toplumun farklı kademelerine insanların yetişmesine katkıda bulunan, toplumu daha iyi noktalara getirecek hamleleri yapan bireylerdir. Gelişme çağında olan insanlarımıza göstermiş oldukları özveri maddiyatla ölçülebilecek bir olgu değildir. Öğretmenlerimizin toplumumuzda her zaman saygın bir yerleri olmuştur” dedi.

Gelişen teknolojiyle birlikte iletişim süreçlerinin hızlandığını ve bu noktada doğru bilgiye ulaşmak için öğretmenlere önemli sorumluluklar düştüğünü vurgulayan Başkan Kasap, “Öğretmenlerimizin, öğrencilerini iyi yetiştirecek şekilde kendi bilgilerini tamamlayıcı rolleri de vardır. İletişim çağının çok hızlı olduğu, hem doğru bilginin hem de yanlış bilginin çok hızlı aktarıldığı bir dönem yaşıyoruz. Bu durumda öğretmenlerimizin öğrencilerini anlama noktasında bazen anne, baba veya arkadaş rolünde olmaları gerekmektedir” şeklinde konuştu.

Başkan Kasap, “Tüm öğretmenlerimizin ve öğrencilerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyor, kendilerine sonsuz başarılar diliyorum” diye konuştu.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI