Karakter boyutu :
RİZE-SAKARYA HATTI

RİZE-SAKARYA HATTI

Tarih 25 Kasım 2015, 15:13 Editör reşat tula

Ankara-Düzce-Sakarya ve Kocaeli ziyaretleri programı kapsamında Rize heyeti Sakarya'da kamu kurumları ve STK ziyaretlerine devam etti.

Heyet sırasıyla, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Valiliği, Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü, 1. Organize Sanayi ve Sakarya Teknokent'i ziyaret etti.
Ziyaretlere Vali Ersin Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, RTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, RTSO Meclis Başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu ve Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'a gerçekleştirilen ziyaretlerde şehirlerarası sosyal, ekonomik ve kültürel faaliyetlerin geliştirilmesi noktasında görüş alışverişinde bulunuldu.
İKİ KENTİN İŞBİRLİĞİ
Karşılıklı işbirliği ile iki kentin de daha ileri seviyelere geleceğine inandığını dile getiren Vali Ersin Yazıcı, "Sakarya'da olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çok güzel bir gün yaşıyoruz. Burada olmak bizim için çok önemli. Ziyaret ettiğimiz tüm yetkililerden gördüğümüz ilgiyi burada da gördük. Ben inşallah bu işbirliğinden her iki şehrin de istifade etmesini temenni ediyorum. Önümüzdeki süreçte de iki kentin tecrübe paylaşımı ile bulundukları durumdan daha da ileri gideceklerine inanıyorum. Bu güzel ev sahipliği için Sayın Valimize, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Üniversitemize ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticilerine teşekkür ediyorum " diye konuştu.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI