Karakter boyutu :
RİZE-SAKARYA HATTI

RİZE-SAKARYA HATTI

Tarih 25 Kasım 2015, 15:13 Editör reşat tula

Ankara-Düzce-Sakarya ve Kocaeli ziyaretleri programı kapsamında Rize heyeti Sakarya'da kamu kurumları ve STK ziyaretlerine devam etti.

Heyet sırasıyla, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Valiliği, Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü, 1. Organize Sanayi ve Sakarya Teknokent'i ziyaret etti.
Ziyaretlere Vali Ersin Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, RTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, RTSO Meclis Başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu ve Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'a gerçekleştirilen ziyaretlerde şehirlerarası sosyal, ekonomik ve kültürel faaliyetlerin geliştirilmesi noktasında görüş alışverişinde bulunuldu.
İKİ KENTİN İŞBİRLİĞİ
Karşılıklı işbirliği ile iki kentin de daha ileri seviyelere geleceğine inandığını dile getiren Vali Ersin Yazıcı, "Sakarya'da olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çok güzel bir gün yaşıyoruz. Burada olmak bizim için çok önemli. Ziyaret ettiğimiz tüm yetkililerden gördüğümüz ilgiyi burada da gördük. Ben inşallah bu işbirliğinden her iki şehrin de istifade etmesini temenni ediyorum. Önümüzdeki süreçte de iki kentin tecrübe paylaşımı ile bulundukları durumdan daha da ileri gideceklerine inanıyorum. Bu güzel ev sahipliği için Sayın Valimize, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Üniversitemize ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticilerine teşekkür ediyorum " diye konuştu.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 14

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 13

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 8

   
  22.09.2020
 

22.09.2020..

İzlenme: 19

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar