Karakter boyutu :
RİZE'NİN HAVASINI BURADA TENEFFÜS ETTİK

RİZE'NİN HAVASINI BURADA TENEFFÜS ETTİK

Tarih 26 Kasım 2015, 10:28 Editör reşat tula

Rize Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlemiş olduğu Ankara-Düzce-Sakarya ve Kocaeli ziyaretleri programı kapsamında heyet, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na da konuk oldular.

Kentler arası işbirliği ve ekonomik alanlarda sağlanacak birliktelikleri amaçlayan ziyarette konuşan Başkan Karaosmanoğlu, "Kocaeli'ne şeref verdiniz. Rize'nin havasını burada teneffüs ettik. Bu çalışma gezisinin şehirlerarasında faydalı olmasını diliyorum" dedi.
BU BÖLGEDEN ALACAĞIMIZ ÇOK TECRÜBE VAR
Kocaeli'nin büyük bir sanayi şehri olduğunu ifade eden Vali Ersin Yazıcı, "Ziyaret ettiğimiz kurumlarla neler yapabileceğimizi görüşüyoruz. Bu gezinin faydalı olacağını düşünüyorum. Bu bölgeden alacağımız çok tecrübe var. Kocaeli Ticaret Odamızın Rize'ye düzenleyeceği bir gezide, sizleri de aramızda görmek isteriz. Gösterdiğiniz misafirperverlik için de ayrıca teşekkür ederim" ifadelerini kullandı. 
İKİ ŞEHRİN YÖNETİCİLERİ HAZIR BULUNDU
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na gerçekleştirilen ziyarette Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ,  Rize TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Rize TSO Meclis Başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu ve Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Genel Sekreter Yardımcıları Feyzullah Okumuş, Doğan Erol ve Hasan Aydınlık da görüşmede hazır bulundu.

Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  27.11.2020
 

27.11.2020..

İzlenme: 9

   
  26.11.2020
 

26.11.2020..

İzlenme: 8

   
  25.11.2020
 

25.11.2020..

İzlenme: 14

   
  24.11.2020
 

24.11.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar