Karakter boyutu :
BİLGİNİN VE SEVGİNİN KAYNAĞI ÖĞRETMENLERİMİZ

BİLGİNİN VE SEVGİNİN KAYNAĞI ÖĞRETMENLERİMİZ

Tarih 28 Kasım 2015, 15:24 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, 24 Kasım Öğretmenler gününde İl dışında olması nedeniyle bugün İlimizin tanınmış yazarlarından Eğitimci Orhan Naci Ak ve Hasta olan eşi Nevin Ak hanımefendiyi evinde ziyaret etti.

Rize’nin Kültür Sanat ve Tarihi dünyasına kazandırdığı eserlerle, Rizeliler tarafından yakınen tanınan Eğitimci Yazar Orhan Naci Ak ve Eşi Nevin Ak hanımefendinin ziyaretine Başkan Yardımcıları Sultan Yılmaz ve İsmet Sivrikaya da hazır bulundu.

Öğretmenler günü dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette Başkan Kasap, “Bilginin ve Sevginin kaynağı öğretmenlerimizdir” diyerek , Eğitimci Yazar Orhan Naci Ak’a “İlimizde uzun yıllar yapmış olduğunuz hizmetler ve eğitime vermiş olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür eder, Öğretmenler gününüzü kutlar, yaşamınızda sağlık ve esenlikler dilerim” yazılı bir plaket takdiminde bulundu.

Öğretmenlik mesleğinin kutsallığına vurgu yapan, Eğitimci Yazar Orhan Naci Ak, “Sizleri yürekten kutluyor çok teşekkür ediyorum. Bu Plaketi de İnsanlık tarihinde çok özel yeri olan Öğretmenler adına kabul ediyorum” dedi.

Başkan Kasap ve beraberindeki yardımcıları ziyaretlerini Orhan Naci Ak’ın Alzheimer hastası olan eşi Nevin Ak’ın sağlık durumu ile ilgili bilgi alarak geçmiş olsun dilekleri ile sonlandırdı.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI