Karakter boyutu :
ESKİ MİLLETVEKİLİ BAYRAKTAR ZİYARET ETTİ

ESKİ MİLLETVEKİLİ BAYRAKTAR ZİYARET ETTİ

Tarih 28 Kasım 2015, 15:25 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP’ ı, Rize Ak Parti Eski Milletvekili Nusret Bayraktar ziyaret etti.

Eski Milletvekili Nusret Bayraktar’ı Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP,ve Başkan Yardımcıları İsmet Sivrikaya, Mustafa Arıcı ve Coşkun Yeğen başkanlık makamında karşıladı.

Sohbet havasında geçen ziyarette Bayraktar, Başkan Kasap ve yardımcılarına “Rize'de Ak Partili Vekillik sürecinde Belediyelere yapmış olduğu ziyaretlerin değerlendirmesini yaptı. Rize merkez de Ak Parti olarak çok güzel bir başarıya imza attıklarını söyleyen Bayraktar %75,9'luk bir oyla seçim kazanarak Türkiye genelinde birinci İl olmamız büyük başarı. Bu başarının Ankara'da çok büyük bir gurur yaşattığını dile getirdi. . Bu manada desteğini esirgemeyen Değerli Belediye Başkanımız ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP, ise; Sayın Rize Eski Milletvekilimiz Nusret Bayraktar beyin bizleri ziyaret etmesi bizi son derece memnun etmiştir. Seçim sürecinde de başta sayın Başbakanımız, Bakanımız, Millet vekillerimiz bizlere destek oldular. Seçim sonrası da bu desteklerini esirgemeden sürdürüyorlar ve sürdüreceklerine de inancım tamdır. Ortaya koyduğumuz projelerimizi burada hep birlikte Rize de hayata geçirme gayreti içerisinde olacağız. Bu sebeple Türkiye genelinde almış olduğumuz yüksek oy oranı ile birinci il olmamıza vesile olan Rize'li hemşerilerime bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Rize Belediyesi olarak ekibimle beraber hemşerilerimize hizmet etmekten mutluluk duyacağımızı ifade etmek istiyorum' dedi.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI