Karakter boyutu :
Yazıcı Rize AFAD'ın teknik personelleriyle bir arada

Yazıcı Rize AFAD'ın teknik personelleriyle bir arada

Tarih 28 Kasım 2015, 15:28 Editör reşat tula

2015 yılının başından itibaren ilimizde sıkça yaşanan sel ve heyelan afetlerinden dolayı; hasar tespit ve iyileştirme çalışmalarında yoğun şekilde görev alan Rize AFAD'ın teknik personeli Vali Ersin Yazıcı ile kahvaltıda bir araya geldi.

2015 yılının başından itibaren ilimizde sıkça yaşanan sel ve heyelan afetlerinden dolayı; hasar tespit ve iyileştirme çalışmalarında yoğun şekilde görev alan Rize AFAD'ın teknik personeli Vali Ersin Yazıcı ile kahvaltıda bir araya geldi. Vali Yardımcısı Turan Yılmaz ve Rize AFAD İl Müdürü Şakir Kurk ve Şube Müdürü Mustafa Hüseyinpaşaoğlu'nun da bulunduğu kahvaltıya Rize AFAD'ın teknik personeli de katıldı.
YOĞUN ŞEKİLDE DEVAM EDİYORUZ
2015 yılı içerisinde çok sayıda afet yaşandığını belirten Rize AFAD İl Müdürü Şakir Kurk, yılın ilk ayından bu yana yaklaşık 2500 başvuru ile ilgilendiklerini, 12 teknik personel ve 3 araç ile sürekli arazide olduklarını belirtti. Teknik elemanlarımızca tespit edilen sorunlar ile ilgili iyileştirme çalışmalarının da yoğun şekilde devam ettiğini söyleyen Rize AFAD İl Müdürü Şakir Kurk, Sayın Valimizin emir ve talimatları doğrultusunda aynı ruh ve samimiyetle çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.
ÖNEMLİ KURUMLARIMIZDAN BİRİDİR
Rize'nin afetler ile her an karşı karşıya olduğunu söyleyen Vali Ersin Yazıcı ise, Rize AFAD'ın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ve halktan gelen tepkilerin olumlu olduğunu söyledi.
Rize AFAD'a büyük iş düştüğünü belirten Vali Ersin Yazıcı , "AFAD acil durumlara müdahale, arama-kurtarma ve yardım faaliyetlerinde önde gelen kurumlarımızdan biridir. Arkadaşlarımızın özverili çalışmalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hepiniz, yeri geliyor kendi hayatınızdan ve ailenizden ödün vererek çalışıyorsunuz. İlimizde meydana gelen acil olaylar dışında komşu illerimiz başta olmak üzere ülkemiz genelinde meydana gelen büyük doğal afetlere de koşuyorsunuz. İnşallah afetlerle karşılaşmayız. Sorumluluklar yüklenen, dirençli bir toplum oluşturma misyonuyla gayret gösteren siz değerli AFAD yönetimini ve çalışanlarını tebrik ediyorum "dedi.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 6

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 14

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 19

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar