Karakter boyutu :
BAŞKAN KASAP MAHALLE MAHALLE GEZİYOR

BAŞKAN KASAP MAHALLE MAHALLE GEZİYOR

Tarih 30 Kasım 2015, 13:26 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Mahallelerde verilen hizmetleri hafta sonlarında inceleme ve denetleme gezileri yaparak sürdürüyor. Başkan Kasap, bugünde Yeniköy, Atmeydanı, Dosma, Müftü mahallesi ve Eski Müftülük sitesi arkasında yapılan çalışmaları inceledi.

Mahalle çalışmalarını yerinde değerlendiren Başkan Kasap, Başkan Yardımcısı Coşkun Yeğen, Su ve Kanalizasyon Müdürü Hakan Bengli ve Özel Kalem Müdürü Zekeriya Tüfekçi ile mahallelerde yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmaları denetledi ve incelemelerde bulundu.

Birer Birer Mahalle Sorunlarına Çözüm Üretiliyor…

Çalışmaları yerinde değerlendirmenin önemine dikkat çeken Başkan Kasap, şu ifadelere yer verdi; “Muhtarlarımızın ve mahalle sakinlerimizin taleplerini dinliyor çözümü için gerekeni imkanlar ölçüsünde yapıyoruz. Böylelikle Muhtar toplantılarımız ve Mahallelerimizin ele alınan sorunlarına daha verimli yaklaşılıyor. Bu şekilde ki organize ile Belediye’nin ilgili birimlerinin koordinasyon içerisinde çalışmasına da önemli destek veriyor. Bugünde Yeniköy mahallemizden başlayarak yaptığımız incelemelerde Atmeydanı ve Dosma’da yapılan Beton yol çalışmaları, Müftü mahallesindeki Islahı yapılan Dereyi aynı yere bağlı üst bölgede olan halkın tabir ettiği şekliyle Lahana mahallesindeki Asfalt çalışmaları ve Camii de yapılan düzenlemeleri gezerek Eski Müftülük sitesi arkasındaki yapımı tamamlanmak üzere olan caddemizi değerlendirerek tamamladık” diye açıklamada bulunan Başkan Kasap, gezileri sırasında Mahalle sakinleri ilede görüşmeler yaptı.Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI