Karakter boyutu :
SİLAH VE UYUŞTURUCU OPERASYONU

SİLAH VE UYUŞTURUCU OPERASYONU

Tarih 30 Kasım 2015, 13:29 Editör reşat tula

Rize İl Jandarma Komutanlığı'nca düzenlenen silah ve uyuşturucu operasyonlarında 4 adet ruhsatsız tabanca ile 1180 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.

SİLAH OPERASYONU
Rize İl Jandarma Komutanlığı'nca istihbarat çalışması sonrasında elde edilen bilgiler doğrultusunda ilgili adli makamdan alınan karara istinaden Ardeşen ilçesinde tespit edilen bir adreste 27 Kasım 2015 tarihinde yapılan aramada; el yapımı olduğu değerlendirilen (4) adet 9 mm. çaplı ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 4 şarjör ele geçirilmiştir.
Olayla ilgili olarak yakalan (1) şüpheli Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Rize İl Jandarma Komutanlığı'nca istihbarat çalışması sonrasında elde edilen bilgiler doğrultusunda ilgili adli makamdan alınan karara istinaden Kalkandere ilçesinde tespit edilen bir adreste 27 Kasım 2015 tarihinde yapılan aramada 1180 gr kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir.
Olayla ilgili olarak yakalanan (1) şüpheli Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.
156-155
Jandarma yetkilileri vatandaşların ihbar için 156 ve 155'i arayabileceklerini; ihbar da bulunanların isim ve adreslerinin hiçbir şekilde deşifre edilmeyeceğini ifade ettiler.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI