Karakter boyutu :
REM'den Rize'de huzur operasyonları

REM'den Rize'de huzur operasyonları

Tarih 30 Kasım 2015, 16:44 Editör reşat tula

Rize İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin kent genelinde yaptığı huzur operasyonlarında 5 adet silah, 230 adet kaçak içki ve 2 gram esrar ele geçirildi.

Rize İl Emniyet Müdürlüğü, emniyetli ve huzurlu bir Rize  için çalışmalarını ve denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Emniyet güçleri Rize Merkez, Ardeşen ve Pazar ilçelerinde gerçekleştirdiği operasyonlarda 5 adet silah, 230 adet kaçak içki ve 2 gram esrar ele geçirdi.

Rize İl Merkezinde bulunan umuma açık eğlence mekânları, oteller ve barlarda yapılan denetimlerde; Atatürk Caddesi üzerindeki bir barda çeşitli markalara ait bandrolsüz 230 adet kaçak içki ele geçirildi. İşyeri sahibi olan E.K’ya 5607 sayılı kaçakçılıkla mücadele Kanunundan işlem yapılarak salıverildi.

Ardeşen ilçesinde ise; 34 plakalı bir  araçta yapılan uygulamada 2 adet herhangi bir seri numarası bulunmayan ruhsatsız silah ele geçirildi. Araç içerisinde bulunan S.D ve M.K yapılan işlemlerin ardından Savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Pazar ilçesinde yapılan denetimlerde ise Gürcistan uyruklu S.D, B.T  ve R.J isimli şahıslar üzerinde yapılan uygulamada şahıslara ait çanta içerisinde 3 adet tabanca  ve 2 gram ağırlığında esrar ele geçirildi. S.D, B.T ve R.J yapılan işlemlerin ardından sınır dışı edildi.

Rize Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Rize merkez ve ilçelerinde huzurlu ve güvenli bir ortamın sürdürülmesi için çalışmalarının kararlılıkla aralıksız sürdürüldüğünü belirtti.

rizede-huzur-operasyonu-(7).jpgrizede-huzur-operasyonu-(8).jpg

rizede-huzur-operasyonu-(6).jpgRize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI