Karakter boyutu :
VELİLERİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

VELİLERİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Tarih 03 Aralık 2015, 13:52 Editör reşat tula

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde eğitim gören ve "RTEÜ Uluslararası Öğrenci Dayanışma Topluluğu" adıyla bir araya gelen Suriyeli öğrenciler Vali Ersin Yazıcı'yı ziyaret etti.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Dayanışma Topluluğu Başkanı ve üyeleri ile bir süre görüşen Vali Yazıcı, "Üniversitemizde her yıl uluslararası öğrenci sayısı büyük oranda artıyor. Uluslararası öğrencilerimize iyi bir ev sahipliği yaparak, bu öğrencilerin velileri olmaya devam edeceğiz. Buraya gelen öğrencilerimize önemli imkânlar sunuyoruz. Eğitim alanında sunduğumuz hizmetlerin yanında, sağlık anlamında sosyal faaliyetler anlamında da kardeşlerimize önemli hizmetler veriyoruz. Kapılarımız her zaman açık ve bundan sonra da başarılı bir eğitim almaları için kapılarımız sonuna kadar açık olacak. Suriyeli kardeşlerimiz için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz, okulları ve ihtiyaçları konusunda desteklerimiz devam edecek" dedi.
TÜM YÖNETİCİLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Dayanışma Topluluğu Başkanı Mohammad Mando da, "Okumamız için olanak sağlayan Türkiye'ye teşekkürlerimizi bir kez daha yeniliyoruz. Başta bize kucak açan devletin sıcak tüm yöneticilerine teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
Sohbet ortamında gerçekleştirilen buluşmada öğrencilerinin istek ve önerilerini tek tek dinleyen Vali Yazıcı, kendilerine önemli tavsiyelerde de bulundu.
Suriyeli öğrencilerin Vali Ersin Yazıcı'nın makamında gerçekleştirdiği ziyarette, İl Göç İdaresi Müdür Vekili Enes Tüfekçi de hazır bulundu.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI