Karakter boyutu :
VELİLERİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

VELİLERİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Tarih 03 Aralık 2015, 13:52 Editör reşat tula

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde eğitim gören ve "RTEÜ Uluslararası Öğrenci Dayanışma Topluluğu" adıyla bir araya gelen Suriyeli öğrenciler Vali Ersin Yazıcı'yı ziyaret etti.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Dayanışma Topluluğu Başkanı ve üyeleri ile bir süre görüşen Vali Yazıcı, "Üniversitemizde her yıl uluslararası öğrenci sayısı büyük oranda artıyor. Uluslararası öğrencilerimize iyi bir ev sahipliği yaparak, bu öğrencilerin velileri olmaya devam edeceğiz. Buraya gelen öğrencilerimize önemli imkânlar sunuyoruz. Eğitim alanında sunduğumuz hizmetlerin yanında, sağlık anlamında sosyal faaliyetler anlamında da kardeşlerimize önemli hizmetler veriyoruz. Kapılarımız her zaman açık ve bundan sonra da başarılı bir eğitim almaları için kapılarımız sonuna kadar açık olacak. Suriyeli kardeşlerimiz için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz, okulları ve ihtiyaçları konusunda desteklerimiz devam edecek" dedi.
TÜM YÖNETİCİLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Dayanışma Topluluğu Başkanı Mohammad Mando da, "Okumamız için olanak sağlayan Türkiye'ye teşekkürlerimizi bir kez daha yeniliyoruz. Başta bize kucak açan devletin sıcak tüm yöneticilerine teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
Sohbet ortamında gerçekleştirilen buluşmada öğrencilerinin istek ve önerilerini tek tek dinleyen Vali Yazıcı, kendilerine önemli tavsiyelerde de bulundu.
Suriyeli öğrencilerin Vali Ersin Yazıcı'nın makamında gerçekleştirdiği ziyarette, İl Göç İdaresi Müdür Vekili Enes Tüfekçi de hazır bulundu.

Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  27.11.2020
 

27.11.2020..

İzlenme: 9

   
  26.11.2020
 

26.11.2020..

İzlenme: 8

   
  25.11.2020
 

25.11.2020..

İzlenme: 14

   
  24.11.2020
 

24.11.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar