Karakter boyutu :
ŞEHRİN ESTETİĞİ TOPLANTIDA ELE ALINDI

ŞEHRİN ESTETİĞİ TOPLANTIDA ELE ALINDI

Tarih 04 Aralık 2015, 12:03 Editör reşat tula

Rize Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü koordinesinde Mimar Estetik Komisyonu üyelerinin katılımıyla Rize Belediye Meclis salonunda “Estetik Komisyonu” toplantısı düzenlendi.

Şehrin estetik görünümünü ve peyzaj çalışmalarını konu alan toplantıya konuşmacı olarak Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Dç. Emrah Yalçınalp katılırken, Rize Belediye Başkan Yardımcıları Coşkun Yeğen, Mustafa Arıcı  ve konu ile ilgili birim müdür ve çalışanları salonda yerlerini aldılar.

Ekonomik, Ekolojik ve Sosyolojik sürdürülebilirlik çerçevesinde, Kent Peyzajında Vizyon Belirleme konusunun ele alındığı toplantıya, Trabzon’dan katılan Karadeniz Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Dç. Emrah Yalçınalp, görsel sunum eşliğinde katılımcılara bilgiler aktardı.

Konuşmasında Kentleşme, şehrin estetiği ve peyzaj mimarlığının önemine vurgu yapan Yrd. Dç. Emrah Yalçınalp, yapmış olduğu görsel sunumda, ilimizin oldukça yağış alan bir bölge olması nedeni ile daha çok yurtdışında kullanılan ve yağmur suyundan faydalanılabilen peyzaj çalışmalarına yer verdi.

Toplantı’nın ikinci bölümünde ise ilimizin daha estetik bir görünüme sahip olabilmesi için neler yapılabileceği konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 6

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 14

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 19

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar