Karakter boyutu :
Vali Yazıcı, Sosyal Denge Sözleşmesi'ni İmzaladı

Vali Yazıcı, Sosyal Denge Sözleşmesi'ni İmzaladı

Tarih 08 Aralık 2015, 15:28 Editör reşat tula

Rize İl Özel İdaresi bünyesinde çalışan memurları kapsayan 2016-2017 dönemi Sosyal Denge Sözleşmesi yenilendi.

Rize Valisi Ersin Yazıcı ve Rize Bem-Bir-Sen İl Başkanı Resul Usta tarafından yenilenen sözleşmenin imza törenine, Bem-Bir-Sen Başkan Yardımcıları Zekeriya Albayrak ve Hasan Pehlivan ile Rize İl Özel İdaresi Sekreter Vekili Salih Kurtuluş katıldı.

Vali Yazıcı, yaptığı açıklamada, memurların bundan sonra da çalışma performanslarını daha da artıracaklarına inancının tam olduğunu belirterek, "Onlara güveniyorum, onlar da çalışmalarıyla beni mahcup etmeyeceklerdir. İmkanlarımız ölçüsünde arkadaşlarımızın mali haklarını iyileştirme yönünde gayretlerimiz olmuştur. Rize İl Özel İdaresi bünyesinde çalışan memur arkadaşlarımıza hayırlı olsun diliyor, yaşam standartlarının yükselmesine katkı sunduğumuzdan dolayı da mutluluk duymaktayım" dedi.

Bem-Bir-Sen İl Başkanı Resul Usta ise Vali Ersin Yazıcı'ya göreve geldiği günden itibaren kendilerine desteklerinden dolayı teşekkür ederek, "Sosyal Denge Sözleşmesi'ni imzalayarak bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu duyarlılığına ve sendikamıza gösterdiği yakın ilgi ve alakasına şahsım ve bütün arkadaşlarım adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum" dedi.

vali-yazici,-sosyal-denge-sozlesmesini-imzaladi-2.jpg


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI