Karakter boyutu :
Rize’de OSB  İçin Toplandılar

Rize’de OSB İçin Toplandılar

Tarih 10 Aralık 2015, 16:45 Editör reşat tula

Rize Ticaret ve Sanayi Odasında, Aralık ayı Organize Sanayi Bölgesi toplantısı Vali Ersin Yazıcı Başkanlığında gerçekleştirildi.

Rize Ticaret ve Sanayi Odasında, Aralık ayı Organize Sanayi Bölgesi toplantısı Vali Ersin Yazıcı Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, Organize Sanayi Bölgesinin üretime geçirilmesi için devam eden çalışmalarda gelinen son nokta değerlendirildi. Toplantıda RTSO Meclis Başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, OSB Müdürü Hasan Günal ve Kurum Avukatı Şahin Kukoğlu yer aldı.
HASSASİYETLE TAKİP EDİLECEK
Toplantı sonrasında Rize Organize Sanayi Bölgesinde parsel tahsisi yapılan firmalar ile bir program düzenlendi. Vali Ersin Yazıcı, Organize Sanayi Bölgesinde gelinen durum hakkında firmaları bilgilendirdi. Önümüzdeki süreçte atılması gereken adımlar ve firmaların üzerine düşen sorumluluklar konusunda açıklamalarda bulunan Vali Yazıcı, Rize Halkının Organize Sanayi Bölgesi için beklentilerinin yüksek olduğunu bu doğrultuda planlanan çalışmaların aksamadan yürütülmesi için her türlü çabanın gösterildiğini söyledi. Heyet toplantılarının bu anlamda önem taşıdığının altını çizen Vali Yazıcı, heyette temsil edilen kurumların, çalışmaları hassasiyetle takip etmesi gerektiğini vurguladı.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 5

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 9

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 14

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar