Karakter boyutu :
Rize’de OSB  İçin Toplandılar

Rize’de OSB İçin Toplandılar

Tarih 10 Aralık 2015, 16:45 Editör reşat tula

Rize Ticaret ve Sanayi Odasında, Aralık ayı Organize Sanayi Bölgesi toplantısı Vali Ersin Yazıcı Başkanlığında gerçekleştirildi.

Rize Ticaret ve Sanayi Odasında, Aralık ayı Organize Sanayi Bölgesi toplantısı Vali Ersin Yazıcı Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, Organize Sanayi Bölgesinin üretime geçirilmesi için devam eden çalışmalarda gelinen son nokta değerlendirildi. Toplantıda RTSO Meclis Başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, OSB Müdürü Hasan Günal ve Kurum Avukatı Şahin Kukoğlu yer aldı.
HASSASİYETLE TAKİP EDİLECEK
Toplantı sonrasında Rize Organize Sanayi Bölgesinde parsel tahsisi yapılan firmalar ile bir program düzenlendi. Vali Ersin Yazıcı, Organize Sanayi Bölgesinde gelinen durum hakkında firmaları bilgilendirdi. Önümüzdeki süreçte atılması gereken adımlar ve firmaların üzerine düşen sorumluluklar konusunda açıklamalarda bulunan Vali Yazıcı, Rize Halkının Organize Sanayi Bölgesi için beklentilerinin yüksek olduğunu bu doğrultuda planlanan çalışmaların aksamadan yürütülmesi için her türlü çabanın gösterildiğini söyledi. Heyet toplantılarının bu anlamda önem taşıdığının altını çizen Vali Yazıcı, heyette temsil edilen kurumların, çalışmaları hassasiyetle takip etmesi gerektiğini vurguladı.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI