Karakter boyutu :
BAŞKAN KASAP GENÇLERE SESLENDİ

BAŞKAN KASAP GENÇLERE SESLENDİ

Tarih 15 Aralık 2015, 13:58 Editör reşat tula

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Belediye Gençlik Merkezi ve Bilgi Evini ziyaret ederek faaliyetler konusunda kişisel ve toplumsal ihtiyaçlara cevap veren sosyal- kültürel bir kurum olarak tüm gençlere hitap edeceğini söyledi.

GENÇLER AKTİF ROL ALACAK…

Başkan Kasap, Beraberinde Meclis Üyesi Bilgin Kopuz ile Gündoğdu Eski Belediye Binasında Gençlerimizin kendilerini tanımalarını, bilgi ve becerilerini geliştirmelerini, zararlı ortamlardan uzak durmalarını sağlamak amacı ile oluşturulan Belediye Gençlik Merkezi ve Bilgi Evinde yaptığı açıklamada; “Rize Belediyesi ile Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezi ile ortaklaşa yapılacak faaliyet alanlarında Rize ili sınırları içerisinde yaşayan gençlerin kent yaşamında; kent vizyonunun ve hemşehricilik bilincinin geliştirilmesi, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma ve dayanışma, katılım ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmeleri, gençlerin problemlerini ve taleplerini ifade etmeleri ve çözümünde aktif rol almalarını sağlamak amacı ile Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi Meclisi kurulmuştur.”dedi.

GENÇLER EN BÜYÜK GÜVENCEMİZDİR…

Başkan Kasap, Gençlere hitaben ise şu ifadelere yer verdi. “ İnanıyoruz ki, iyi yetişmiş, teknolojiye hakim, tarih bilincine sahip, geleceğe olan inancı sağlam bir genç nesil, o ülkenin en büyük güvencesidir. Bu anlayışla her bir genç bizim için keşfedilmeyi hak eden çok değerli bir hazinedir. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.

Bu hedefler doğrultusunda gençlerin bir araya gelip çalışmalar yapacağı bir ortam sağlayacak olan Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi siz değerli gençlerimizin hizmetine sunulmuştur.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI