Karakter boyutu :
GENÇ YETENEKLER BAŞKAN KASAP’A TEŞEKKÜR ETTİ

GENÇ YETENEKLER BAŞKAN KASAP’A TEŞEKKÜR ETTİ

Tarih 18 Aralık 2015, 16:54 Editör reşat tula

Rizeli Street Workout Grubu, Tv8 ekranında yayımlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılarak, göstermiş oldukları başarılı performansın ardından kendilerine destek veren Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a ekranlardan teşekkürlerini sundular.

Kişinin kendi vücut ağırlığıyla yaptığı vücut geliştirme çalışmaları olarak adlandırılan “Street Workout ( Sokak Antremanı)”sporu ile Rize’de ilgilenen geçler, katılmış oldukları “Yetenek Sizsiniz” yarışmasında Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a kendilerine göstermiş olduğu ilgiden ötürü teşekkür etti.

Tv8 ekranlarında yayımlanan ve Eser Yenenler, Seda Bakan ile Ali Taran’ın jüri üyesi olduğu “Yetenek Sizsiniz” yarışmasına katılan Rize Street Workout grubu gençleri, sergilemiş oldukları başarılı performans ile Jüri’nin beğenisini alarak 3 evet ile ilk turu geçmeye hak kazandılar.

Gençlerin sergilemiş olduğu başarıdan memnun olan ve ilimizi en güzel şekilde temsil edilmesinin önemine vurgu yapan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap yapmış olduğu açıklamasında: "Gençlerimiz aylar önce yanıma geldiklerinde böyle bir spor alanının Rize'de olmasını arzu ettiklerini belirtmiştiler. Biz de belediye olarak bu konuyu projelendirdik. En hızlı bir şekilde onların kullanımına sunduk. Vatandaşlarımıza ve gençlerimize böyle bir alanı oluşturmuş olmaktan dolayı memnuniyet duyuyorum. Gelişmiş şehirlerde bu tür faaliyetler oldukça ön plandadır. Biz de Rize’mizde benzer özellikte faaliyetleri ilimizde her geçen gün biraz daha yaygınlaştırma gayreti içerisindeyiz.

GENÇLERİMİZ İLİMİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL ETMİŞLER…

Oluşturmuş olduğumuz alanımızda çalışmalarını yürüten gençlerimiz özel bir kanalda yayımlanan yarışma programında yeteneklerini sergiledi ve ilk turu başarı ile geçtiler. Oldukça zor bir spor olan “Street Workout” sporu ile ilk turu geçen gençlerimizin Rize’mizi en güzel şekilde temsil ettiklerine inanıyorum. Göstermiş oldukları performanstan ötürü kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

https://youtu.be/jI8oOgtHPXo


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  25.11.2020
 

25.11.2020..

İzlenme: 3

   
  24.11.2020
 

24.11.2020..

İzlenme: 10

   
  23.11.2020
 

23.11.2020..

İzlenme: 12

   
  21.11.2020
 

21.11.2020..

İzlenme: 23

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar