Karakter boyutu :
AK Parti’de Danışma Meclisi Toplantıları  Devam Ediyor

AK Parti’de Danışma Meclisi Toplantıları Devam Ediyor

Tarih 19 Aralık 2015, 15:33 Editör reşat tula

Aralık ayı İlçe danışma meclisi toplantılarına devam eden AK Parti Rize teşkilatı Ardeşen ilçe danışma meclisi toplantısını gerçekleştirdi.

Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, İl  Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanı Sadık  Bayraktar, Belediye Başkanı Hakan Gültekin,  il genel  Meclis üyeleri, belediye Meclis üyeleri, kadın kolu yönetimi, gençlik  kolu yönetimi  ve çok sayıda teşkilat mensubu  katıldı.Toplantı ilçe başkanı Sadık Bayraktar’ın açılış konuşmasıyla başladı. Teşkilat içi çalışmaların değerlendirildiği toplantılarda aylık gerçekleştirilen çalışmalar hakkında ilçe yönetimi, kadın kolu ve gençlik kolları sunumlarını yaptı. Ayrıca belediye başkanı Hakan Gültekin de belediyenin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

Toplantıda konuşan AK Parti Rize İl başkanı Muhammed Avcı , “ Ardeşen’de yüzde 69 il genelinde de yüzde 76 gibi bir oyla Ardeşen ve il genelinde bugüne kadar bir siyasi partinin almış olduğu en yüksek oyu aldık. Buna mazhar olabilmek bunun sorumluluğunu taşıyabilmek kolay değildir. Asla bu oylar teşkilatlarımızı şımartmalı bilakis ayaklarımızı çok daha sağlam bir şekilde yere basarak milletin bu teveccühüne mazhar olabilmek için çok daha fazla çalışarak, disiplinli bir şekilde yolumuza devam etmeliyiz. 2019 çok fazla zaman yok seçimler göz açıp kapayana kadar geçiyor.” dedi

İl başkanı Avcı  Ak Parti  kadroları  olarak  sadece  siyaset yapmadıklarını belirterek, “Dünyaya nizam vermek isteyen bir medeniyet  tasavvuru etrafından birleşmiş arkadaşlar olarak, biz sadece siyaset yapmıyoruz. Biz bir medeniyet tasavvurunun temsilcileriyiz. Ve bir dava etrafında hiçbir menfaat  beklemeksizin bir  araya  gelmiş insanlarız.” İfadelerini kullandı.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 5

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 14

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 19

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar