Karakter boyutu :
Tophane Etüt Merkezi’ne Rize Protokolünden Ziyaret

Tophane Etüt Merkezi’ne Rize Protokolünden Ziyaret

Tarih 21 Aralık 2015, 11:27 Editör reşat tula

Rize Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünün katkı ve desteği ile Tophane mahallesinde “Etüt merkezi”’ne Rize protokolü tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

Rize Valisi Ersin Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş ve MÜSİAD Rize Şubesi Başkanı Mahmut Dabak tarafından gerçekleştirilen ziyarette etüt merkezindeki faaliyetler hakkında yetkililerden bilgiler alındı.

Etüt merkezinde işlenilen derse katılan protokol üyeleri öğrencilerle ve öğretmenlerle bilgi paylaşımında bulundu. Öğrenci velileriyle bir araya gelen protokol üyeleri öğrencilerin eğitim durumları, yaptıkları sporlar, okullara olan ulaşımları hakkında detaylı bilgiler aldılar. Oluşan ve oluşabilecek eksikliklerle ilgili de gereken tedbirlerin alınması noktasında istişarelerde bulundular. 

Tophane Etüt Merkezi’nin Rize’de bir örnek oluşturmasını istediklerini belirten Başkan Kasap, bilgiyle toplumu buluşturma noktasındaki çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Etüt Merkezi’ni çok beğendiğini ve Rize’de yaygınlaşması gerektiğini ifade eden Vali Yazıcı, kendisinin de özellikle üzerinde durduğu Rize’deki eğitim kalitesinin arttırılmasına etüt merkezinin de katkı sağladığını vurguladı.


Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 3

   
  28.09.2020
 

28.09.2020..

İzlenme: 12

   
  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 21

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar