Karakter boyutu :
Tophane Etüt Merkezi’ne Rize Protokolünden Ziyaret

Tophane Etüt Merkezi’ne Rize Protokolünden Ziyaret

Tarih 21 Aralık 2015, 11:27 Editör reşat tula

Rize Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünün katkı ve desteği ile Tophane mahallesinde “Etüt merkezi”’ne Rize protokolü tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

Rize Valisi Ersin Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş ve MÜSİAD Rize Şubesi Başkanı Mahmut Dabak tarafından gerçekleştirilen ziyarette etüt merkezindeki faaliyetler hakkında yetkililerden bilgiler alındı.

Etüt merkezinde işlenilen derse katılan protokol üyeleri öğrencilerle ve öğretmenlerle bilgi paylaşımında bulundu. Öğrenci velileriyle bir araya gelen protokol üyeleri öğrencilerin eğitim durumları, yaptıkları sporlar, okullara olan ulaşımları hakkında detaylı bilgiler aldılar. Oluşan ve oluşabilecek eksikliklerle ilgili de gereken tedbirlerin alınması noktasında istişarelerde bulundular. 

Tophane Etüt Merkezi’nin Rize’de bir örnek oluşturmasını istediklerini belirten Başkan Kasap, bilgiyle toplumu buluşturma noktasındaki çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Etüt Merkezi’ni çok beğendiğini ve Rize’de yaygınlaşması gerektiğini ifade eden Vali Yazıcı, kendisinin de özellikle üzerinde durduğu Rize’deki eğitim kalitesinin arttırılmasına etüt merkezinin de katkı sağladığını vurguladı.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI