Karakter boyutu :
Rize Protokolü Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

Rize Protokolü Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

Tarih 21 Aralık 2015, 11:33 Editör reşat tula

Hafta sonunu Rize esnafını gezerek ve sorunları dinleyerek geçiren Rize protokolü vatandaşlarla tek tek sohbet ederek istek ve talepleri değerlendirdi.

Vali Ersin Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, İl Emniyet Müdürü Adem Çakıcı ve İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş hafta sonunu Rize Esnafı ile beraber geçirdi.
Sokakta karşılaştığı vatandaşlar ve çocuklarla sohbet eden Vali Yazıcı, esnafının derdini dinleyip,  işyerlerinde çay içti.
BU ŞEHRİN HAVASINDA DOSTLUK, YARDIMLAŞMA KOKUSU VAR
İşyerlerini ziyaret ederek hayırlı işler ve bol kazançlar dileyen Vali Ersin Yazıcı, "Karadeniz'in çay kokulu şehri eşsiz bir kültürü ve dost canlısı insanları içinde barındırıyor. Bu şehrin havasında dostluk, yardımlaşma  kokusu var. Sık sık esnafımızın çayını içerek, onların dertlerini, sıkıntılarını dinlemek amacıyla esnafımızla bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Bu vesile ile hem vatandaşlarımız ve esnafımız ile tanışıyor hem de sorunlarını bizimle paylaşıyorlar.  Vatandaşlarımızın esnafımızın her türlü sıkıntılarında Valiliğimizin kapıları sonuna kadar açıktır. Vatandaşlarımızla bir bardak çay içmek bizim için her zaman mutluluk verici bir duygu paylaşımı olmuştur. Çay, dostluğumuzun en içten göstergesidir "diye konuştu.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI