Karakter boyutu :
DKBB Bilgilendirme Toplantısı ve Paneli Düzenlendi

DKBB Bilgilendirme Toplantısı ve Paneli Düzenlendi

Tarih 28 Aralık 2015, 15:20 Editör reşat tula

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Başkan Vekili ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın panel başkanlığını yürüttüğü Birlik Bilgilendirme Toplantısı ve Paneli Rize’nin İkizdere ilçesinde bulunan Ridos Termal Otel’de yapıldı.

Başkan Kasap’ın yönettiği toplantıda, panelist olarak Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Çolak, Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve İkizdere Belediye Başkanı Hasan Köseoğlu yer aldı.

Panelin öncesinde açılış konuşmasını DKBB Genel Sekteri Mehmet Şentürk yaptı. Şentürk konuşmasında birlik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Eğitimci konuşmacı olarak toplantıya katılan Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Bozlağan tarafından “Liderlik ve Ekip Ruhu” adlı sunum yapıldı.

Açılış konuşmaları ve sunumun ardından belediyecilikte bilgi, birikim ve tecrübe aktarımı konulu panele geçildi.

Paneli yöneten Başkan Kasap konuşmasında, panelin belediyecilikte uygulanan yönetim metotları, vatandaşlara olan yaklaşımlar, çalışmaların sürdürülmesinde ortaya çıkabilecek sorunlar ve bu sorunların önlenmesinde alınabilecek tedbirlerle ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

Panelist katılımcılar da konuşmalarında belediyecilikteki tecrübelerinden bahsederek katılımcı belediyecilik ve başarılı uygulamalar için yapılan işlerdeki estetiğin yakalanmasına vurgu yapıldı.


Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI