Karakter boyutu :
DKBB Bilgilendirme Toplantısı ve Paneli Düzenlendi

DKBB Bilgilendirme Toplantısı ve Paneli Düzenlendi

Tarih 28 Aralık 2015, 15:20 Editör reşat tula

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Başkan Vekili ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın panel başkanlığını yürüttüğü Birlik Bilgilendirme Toplantısı ve Paneli Rize’nin İkizdere ilçesinde bulunan Ridos Termal Otel’de yapıldı.

Başkan Kasap’ın yönettiği toplantıda, panelist olarak Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Çolak, Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve İkizdere Belediye Başkanı Hasan Köseoğlu yer aldı.

Panelin öncesinde açılış konuşmasını DKBB Genel Sekteri Mehmet Şentürk yaptı. Şentürk konuşmasında birlik faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Eğitimci konuşmacı olarak toplantıya katılan Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Bozlağan tarafından “Liderlik ve Ekip Ruhu” adlı sunum yapıldı.

Açılış konuşmaları ve sunumun ardından belediyecilikte bilgi, birikim ve tecrübe aktarımı konulu panele geçildi.

Paneli yöneten Başkan Kasap konuşmasında, panelin belediyecilikte uygulanan yönetim metotları, vatandaşlara olan yaklaşımlar, çalışmaların sürdürülmesinde ortaya çıkabilecek sorunlar ve bu sorunların önlenmesinde alınabilecek tedbirlerle ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

Panelist katılımcılar da konuşmalarında belediyecilikteki tecrübelerinden bahsederek katılımcı belediyecilik ve başarılı uygulamalar için yapılan işlerdeki estetiğin yakalanmasına vurgu yapıldı.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  23.10.2020
 

23.10.2020..

İzlenme: 7

   
  22.10.2020
 

22.10.2020..

İzlenme: 25

   
  21.10.2020
 

21.10.2020..

İzlenme: 22

   
  20.10.2020
 

20.10.2020..

İzlenme: 24

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

Tüm videolar