Karakter boyutu :
KOTİLOĞLU:’’HERHANGİ BİR CEMAAT  ÜYESİ VE MENSUBU DEĞİLİM’’

KOTİLOĞLU:’’HERHANGİ BİR CEMAAT ÜYESİ VE MENSUBU DEĞİLİM’’

Tarih 28 Aralık 2015, 15:37 Editör reşat tula

Rizeli ünlü iş adamı Yunuz KOTİLOĞLU: ‘’Herhangi bir cemaat üyesi ve mensubu değilim. Cumhurbaşkanımız Hemşerimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında oldum ve olmaya da devam edeceğim’’ dedi.

Rizeli ünlü iş adamı Yunuz KOTİLOĞLU: ‘’Herhangi bir cemaat üyesi ve mensubu değilim. Cumhurbaşkanımız Hemşerimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın  yanında oldum ve olmaya da devam edeceğim’’ dedi.
Kotıloğlu’nun yaptığı yazılı basın açıklamasında: ‘’Paralel yapı içerisinde olduğu şeklinde addedilen ve bundan da oldukça rahatsızlık duyan ünlü iş adamı ve aynı zamanda belli bir süre ‘’RİSİAD’’ Rizeli İş Adamları Derneği başkanlığını yaptım. Bununla birlikte geçmiş siyasi yaşantımızda şehrimizin yetiştirmiş olduğu hemşerimiz Mesut Yılmaz’a sahip çıkma adına ANAP’tan 2 dönem Meclis üyeliği yaptım. Dönemin bitmesiyle birlikte 2002 yılında ise diğer bir siyasimiz Bugünkü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hep yanında oldum ve olmaya da devam edeceğim’’ dedi.
Kotiloğlu açıklamasına şöyle devam etti. ‘’Bulunduğum konum itibariyle memleketimizde gerek iş hayatımın ve gerekse sosyal sorumluluklarımın farkında olduğum bilinciyle daha önceden görevli bulunduğum TUSKON(Türkiye Sanayici ve iş adamları Derneği üyeliğinden) ve Rize Sanayici İşadamları istifa etmiştim.’’ Diyen KOTİLOĞLU: ‘’Şahsım olarak her zaman hemşerilerimiz ve memleketimiz için gereken sorumluluklarımın bilinciyle hareket ederek; elimden gelen hiçbir fedakarlıktan kaçmadım. Her hangi bir cemaat üyesi ve mensubu da değilim’’ Dedi.
Kotiloğlu son olarak: ‘’Devletimize ve yüce milletimize karşı herhangi bir tavır ve davranış içerisinde olmayacağıma şahsiyetim, anlayışım itibariyle taraf olamayacağımı ve böyle hadiselerin içerisinde hiçbir zaman olmadığım için, gerektiği gibi devletimizin, milletimizin iradesinin yanında olmam gerektiği için09.09.2014 tarihinde istifalarımı vererek her zaman ve her koşulda Devletimizin ve Milletimizin iradesiyle birlikte oldum ve bundan böyle de olacağımı kamuoyuyla paylaşmak istiyorum’’ Dedi.
Orhan YAZICILAR

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI