Karakter boyutu :
Rize Valiliği Uyardı!

Rize Valiliği Uyardı!

Tarih 29 Aralık 2015, 17:12 Editör reşat tula

Rize Valiliği yarından itibaren kar yağışı beklentisi bulunan Rize’de kar yağışı ile ilgili vatandaşları uyardı.

Rize Valiliği, yarından itibaren hava sıcaklarının düşeceğinden soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girmesi beklenen Rize’de buzlanma, don olayı ve ulaşımda aksamaların yaşanabileceği ihtimali üzerine vatandaşlara olumsuz hava koşullarında dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu.

Valilikten yapılan açıklamada, “Yarın bölgemiz yurdumuzun kuzeyinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girecektir. Yağışların bölgemizin sahil kesiminde kuvvetli yağmur, iç ve yüksek kesimlerde ise kuvvetli kar yağışına sebep olması beklenmektedir.

Kar yağışı, perşembe günü bölgemizin tamamında etkili olup, gece saatlerinden itibaren etkisini artırarak yoğun kar yağışı şeklinde cumartesi öğle saatlerine kadar devam edecektir. Olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın, ilgililerin ve yetkililerin dikkatli ve tedbirli olmaları ve yayımlanacak meteorolojik hava tahmin raporları ve meteorolojik uyarıları takip etmeleri gerekmektedir . Hava sıcaklığı 8 ila 12 derece düşerek mevsim normallerinin altına düşecektir. “ denildi.

Olumsuz hava şartlarının 30 Aralık Çarşamba günü saat 03:00 ile 02 Ocak 2016 saat 12:00 arasında geçerli olacağı belirtilen açıklamada, oluşması muhtemel riskler olarak buzlanma, don olayı ve ulaşımda aksamaların yaşanabileceğine dikkat çekilerek, vatandaşlarının dikkatli olunması çağrısında bulunuldu.


Rize Haberleri

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı

Rize'de Kaya Düşmesi Riski Nedeniyle Bir Okul Binası Boşaltıldı Rize'nin Ardeşen ilçesinde kaya düşmesi riski nedeniyle bir okul binası boşaltıldı.

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor

Rize’de Bunu Yapan Korona Hastalarına Hapis Geliyor Rize’de koronavirüs testi pozitif çıkan vatandaşların temaslı olduğu kişiler hakkında yanlış, yanıltıcı ve gerçeğe ...

Tüm Fotoğraflar    

  28.10.2020
 

28.10.2020..

İzlenme: 2

   
  27.10.2020
 

27.10.2020..

İzlenme: 3

   
  26.10.2020
 

26.10.2020..

İzlenme: 19

   
  24.10.2020
 

24.10.2020..

İzlenme: 20

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

Tüm videolar