Karakter boyutu :
RİZE'DE KARLA MÜCADELE SÜRÜYOR

RİZE'DE KARLA MÜCADELE SÜRÜYOR

Tarih 02 Ocak 2016, 16:06 Editör reşat tula

Rize’yi etkisi altına alan kar yağışı sonucu tamamen beyaz örtüye bürünen ilimizde Rize Belediyesi karla mücadelede üst mahalleler ve şehir merkezinde devam ediyor.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap yönetiminde “Afet Koordinasyon ve Görüntüleme Merkezinde teknik ekip ile beraber yapılan istişareler sonrası çalışma başlatan Rize Belediyesi, karın etkisini gösterdiği ilk günden itibaren kararlılıkla çalışıyor.

Karla mücadelede 7-24 kesintisiz bir şekilde ekip ruhu ve kararlılıkla yürütmüş olduğu çalışmalar neticesinde vatandaşların mağdur duruma düşmemeleri için çalışmalar yürüten Rize Belediyesi, bütün ekip ve ekipmanlarını seferber etmiş durumda.

YOLLAR İŞLEV DURUMDA…

Gece gündüz çalışmaların yürütüldüğü Rize’de ana arter yollar ve hastane yolları sürekli açık tutuluyor. Kış hazırlığı olan araçlar rahatlıkla seyir halinde ilerliyor. Toplu taşıma araçlarının aksamadan çalıştığı şehir merkezinde, vatandaşlar sorunsuz bir şekilde şehirde dolaşıyor. Yaya vatandaşların kaldırımlardan rahatlıkla yürüyebilmesi için belediye kar küreme ekibi küreklerle yaya yollarında temizlik çalışmaları yapıyor.

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İLE KOORDİNELİ ÇALIŞILIYOR…

Karla mücadele çalışmaları kapsamında gelen ihbarları değerlendiren Rize Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü ile birlikte yürütmüş olduğu çalışmalar kapsamında 112 ihbar hattı üzerinden hasta bulunan evlerden gelen ihbarları değerlendirerek mağdur olan vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi noktasında iş makinesi hizmetinde bulunuyor.Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  02.10.2020
 

02.10.2020..

İzlenme: 1

   
  01.10.2020
 

01.10.2020..

İzlenme: 4

   
  30.09.2020
 

30.09.2020..

İzlenme: 9

   
  29.09.2020
 

29.09.2020..

İzlenme: 17

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

Tüm videolar