Karakter boyutu :
OKUMAK BİR PUSULA GİBİ İNSANA YOL GÖSTERİR

OKUMAK BİR PUSULA GİBİ İNSANA YOL GÖSTERİR

Tarih 11 Ocak 2016, 16:12 Editör reşat tula

Vali Ersin Yazıcı, Tophane Etüt Merkezi'ni ziyaret ederek öğrencilere kitap dağıttı.

Öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek kitapları kendisi armağan eden Vali Yazıcı, öğrencilere kitap okumalarını tavsiye ederek derslerinde başarılar diledi.
Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Yazıcı, öğrencilerle birlikte kitap okuyarak, istek ve taleplerini de dinledi.
ÇOCUKLARIMIZI ÖNEMSİYORUZ. EĞİTİMİ ÖNEMSİYORUZ
Eğitime ve çocuklara çok önem verdiğini ifade eden Vali Yazıcı, "Sevgili öğrenciler sizlerle beraber olalım, sizlere kitap dağıtalım diye geldik. Bu şehrin, bu ülkenin geleceği olan çocuklara her türlü destek vermeyi boynumun borcu olarak görüyorum. Gençlerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde yetiştirmek hepimizin en önemli görevidir. Bizler öğrencilerimizin eğitim ve öğretimini en iyi şeklide alması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu uğurda projelerimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir.  Biz burada size gereken her türlü desteği ve ortamı hazırlıyoruz. Çocuklarımızı önemsiyoruz. Eğitimi önemsiyoruz " diye konuştu.
OKUMAK BİR PUSULA GİBİ İNSANA YOL GÖSTERİR
Kültür, sanat, spor faaliyetleri ve kitap okumanın önemine de değinen Vali Yazıcı, "Sevgili öğrenciler, kitaplar çok kıymetlidir.  Bu bilinçle sizlerden kitap okumaya özen göstermenizi bekliyorum.  Okuma alışkanlığımızın gelişmesine de fayda sağlayacak olan bu merkezi iyi değerlendirmeliyiz.  Okumak tıpkı bir pusula gibi insana yol gösterir. Her çocuğumuzun en az bir spor dalıyla uğraşması için uygulamalarımız da devam ediyor. Eğitim ve spor ayrılmayan, birbirini tamamlayan iki parçadır" dedi.
Vali Ersin Yazıcı'ya ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, Tophane Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Koçali, İstiklal Ortaokulu Müdürü Mehmet Yazıcı ile diğer ilgililer eşlik etti.

Rize Haberleri

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması

ÇAYKUR’dan 3. Sürgün ve Kontenjan Uygulaması Açıklaması ÇAYKUR’dan 3. Sürgün alımları ve kontenjan uygulaması hakkında açıklamada bulunuldu.

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı

Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Alemdaroğlu, Görevine Başladı Rize İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne atanan Rize Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür Vekili Esra Alemdaroğl...

Tüm Fotoğraflar    

  26.09.2020
 

26.09.2020..

İzlenme: 15

   
  25.09.2020
 

25.09.2020..

İzlenme: 20

   
  24.09.2020
 

24.09.2020..

İzlenme: 17

   
  23.09.2020
 

23.09.2020..

İzlenme: 12

   
RAMAZAN TOPCAN RAMAZAN TOPCAN
RAMAZAN-I ŞERİF, KUR’AN-I KERİMLE YÜZLEŞMEKTİR
Azmi KANDEMİR Azmi KANDEMİR
RİZE VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTORA İHTİYAÇ OLDUĞUNU BASINDAN ÖĞRENDİM
Orhan Yazıcılar Orhan Yazıcılar
RİZEYE: RİZEYİ VE RİZELİYİ SEVEN BİR REKTÖR LAZIM!...
reşat tula reşat tula
ORDU’DA HARAÇ DÜZENEĞİ Mİ VAR?
B.ALİ KAVALCI B.ALİ KAVALCI
ALMANYA ACI VATAN ADAMA HİÇ GÜLMEYİ

Tüm videolar