Karakter boyutu :
YAZICI:

YAZICI:"ESNAFLARIMIZ KENTİN TEMEL DİREĞİDİR"

Tarih 11 Ocak 2016, 16:15 Editör reşat tula

Düzenli olarak esnaf ziyaretleri yapan Vali Ersin Yazıcı, 2016 yılında da bu ziyaretlerini sürdürüyor.

Düzenli olarak esnaf ziyaretleri yapan Vali Ersin Yazıcı, 2016 yılında da bu ziyaretlerini sürdürüyor.
Tophane Mahallesinde bulunan esnafları ziyaret eden Vali Yazıcı, hem hayırlı işler temennisinde bulundu hem de esnaf ile sohbet ederek işlerinin durumunu sordu.
KAPIMIZ VE GÖNLÜMÜZ HER ZAMAN AÇIK
Esnafların taleplerini ve sorunlarını dinleyen Vali Yazıcı, "Bugün de Tophane Mahallemize ziyarete geldik. Dert ve sıkıntılarını dinledim. Diğer mahallelerimize de ziyaretlerimiz oluyor ve ziyaretlerimiz devam edecek. Halkımızın düşünceleri, sorunları, memnuniyetleri bizim için önemli. Bu sebeple bu ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye ve hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam edeceğiz. Siz değerli hemşehrilerimize kapımız ve gönlümüz her zaman açık "dedi.
SİZİN İSTEĞİNİZ, BİZİM GÖREVİMİZ
Karşılaştığı ilgi ve sevgiden dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten Vali Yazıcı, "Sizlerle iç içe olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Bu makamlar ancak ve ancak sizlere hizmet makamıdır. Sizlere hizmet etmek için buralardayız. Vatandaştan, esnaftan gelen talep ve istekler bizler için son derece önemli. Sizin isteğiniz, bizim görevimiz. Bu ziyaretle sıkıntılarınızı paylaşmak ve varsa taleplerinizi dinlemek için buradayız. Biz, devletin üzerine düşen bütün hizmetleri vatandaşlarımıza götürmenin çabası içerisindeyiz.  Bizim bu ziyareti yapmamızın sebebi hem sizinle beraber olmak, hem de sizinle tanışmak, hem de sorunlarınıza çözüm bulmaktır" şeklinde konuştu.
ESNAFTAN TEŞEKKÜR
Tophane esnafı kendilerini ziyaret eden Vali Yazıcı'ya işyerlerinde çay ikramında bulundular. İşyerlerinde Vali Ersin Yazıcı'yı ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan ötürü ise Vali Yazıcı'ya teşekkür ettiler.
Vali Ersin Yazıcı'ya ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş ile Tophane Mahallesi Muhtarı Abdurrahman Koçali eşlik etti.

Rize Haberleri

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR TOPLAM 12708 METRE KORUGE BORU ALINACAKTIR

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI

KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI KARAYOLLARI 10. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN TAŞINMAZ SATIŞI